Головна Краса

УКРАЇНСЬКИЙ HAUTE COUTURE ВІД КАРАВАНСЬКОЇ-УМАНСЬКОЇ

Літо. Мода. Джаз – добра спільна традиція найкреативнішої дизайнерки України Оксани Караванської і одного з найвідоміших у світі джазових фестивалів Leopolis Jazz Fest продовжується!

Уже вшосте в унісон із концертами найкращих джазменів світу у Львові у квітучо-зеленому Ботанічному саду ЛНУ ім. І. Франка відбувся показ Український Haute Couture. Цьогоріч Оксана Караванська представила нову колекцію, створену у колаборації із текстильною дизайнеркою Ксенією Уманською.

Львівська прем’єра нової колекції Караванської – своєрідне продовження гучного показу-провокації Existential Fashion Error, який відбувся у травні в Києві у відкритому просторі інноваційного парку UNIT.City. Місяць тому дизайнерка вперше представила свою нову колекцію, створену разом із текстильною дизайнеркою Ксенією Уманською, випускницею London College of Fashion. Фешн-тандем зруйнував ілюзорні стереотипи Sustainable Fashion і голосно заговорив про персональну відповідальність у моді. У Львові новий модний бренд Karavanska Umanska показав колекцію, метою якої є продемонструвати продовження традицій наших предків закладати у вишивку не лише красу, а й певний зміст.

«Це наша спроба передати через авторську концептуальну вишивку ті теми, які хвилюють людство у третьому тисячолітті, – каже Оксана Караванська. – Ми говоримо про ці проблеми через фешн. Це концепт про інтелектуальну моду, яка несе сенси. Навіть більше – це наша персональна відповідальність у моді».

 

Чотири десятки моделей дефілювали просто неба під музику від лірника Гордія Старуха. Завершальним акцентом образів колекції стали ювелірні прикраси грузинського бренду BOO JEWELLERY.

Серед гостей показу Karavanska Umanska були дружина міського голови Львова Андрія Садового Катерина Садова, родина голови ЛОДА Максима Козицького, співак Павло Табаков, учасник вокальної формації «Піккардійська Терція» Андрій Капраль, телеведуча Марися Оробець, майстриня з витинанок Дарія Альошкіна, керівник ТанцТеатру «Життя» Ірина Мазур та інші.

Нова колекція Karavanska Umanska – це не просто фешн-виклик, а непересічний соціальний проєкт на підтримку доброчинної ініціативи «Будь потужною на 300W(omen)», яка ініціювала проєкт придбання роботизованого комплексу для відновлення ходьби тяжко травмованих бійців GЕ-O System Evolution вартістю 288 000 євро.

 

Фото: Олександр Шамов і Євген Кравс