Головна Кіно

UNIVERSAL PICTURES ПРЕЗЕНТУВАВ ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ «ЕКЗОРЦИСТ: ВІРЯНИН»!

Рівно 50 років тому з’явився один з найстрашніший фільм жаху усіх часів, що зумів шокувати глядачів у всьому світі.
Цього року напередодні п’ятниці 13-го розпочнеться нова глава культової історії. Дивіться продовження у новій частині від Blumhouse «Екзорцист: Вірянин».
ПРЕМ’РА ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ 12 ЖОВТНЯ!

Після смерті дружини під час землетрусу на Гаїті 12 років тому Віктор Філдінґ (володар «Тоні» та номінант на премію «Оскар» Леслі Одом-молодший – «Одна ніч у Маямі», «Гамільтон») самостійно виховує доньку Енджелу (Лідія Джуетт – «Хороші дівчата»).

Згодом Енджела та її подруга Кетрін зникають у лісі, а за три дні повертаються геть втративши пам’ять, що призводить до низки жахливих надприродних подій. Тож Віктору доведеться протистояти найбільшому злу, з яким він коли-небудь зустрічався, та відшукати єдину живу людину, яка колись була свідком подібного – Кріс МакНіл. Володарка премії «Оскар» Еллен Берстін повернеться знову заради культової ролі.

У фільмі також знялися володарка премії «Еммі» Енн Дауд («Оповідь служниці»), володарка премії «Ґреммі» Дженніфер Неттлз («Гаррієт») та дворазовий володар премії «Тоні» Норберт Лео Буц.

50 років тому, коли фільм «Екзорцист», заснований на бестселері Вільяма Пітера Блетті, вийшов на великі екрани, він назавжди змінив культуру, зібравши рекордні касові збори серед фільму жахів та здобув 10 номінацій на премію «Оскар», ставши першим фільмом жахів, номінованим у категорії «Найкращий фільм».

Студія: Universal
Оригінальна назва: The Exorcist: Believer
Старт в Україні: 12.10.2023
Жанр: фільм жаху
Режисер: Девід Гордон Ґрін («Хелловін», «Хелловін Убиває»).
У ролях: Лінда Блер, Еллен Берстін.