Головна Кіно

Universal Pictures презентує ексклюзивний уривок про зйомки фільму «Наполеон»!

Захопливе життя Наполеона Бонапарта, одного з найвидатніших полководців усіх часів, викликало як критику, так і захват з боку науковців, політиків та його власних підданих. Його прихід до влади, а також жорсткі й стратегічні військові кампанії безпрецедентно вплинули на наступні покоління, від Вінстона Черчилля до Фрідріха Ніцше.

Безжалісний у бою, тиран у власній країні, а також творець однієї з найбільших імперій світу, який прийшов нізвідки і одним з перших в історії продемонстрував, що лідером може стати представник будь-якого класу.

Успіхи Наполеона на полі бою переповідають у легендах. Його тактичний хист і нещадна репутація були настільки величними, що сім світових держав мусили об’єднатися в єдину коаліцію, аби перемогти його. Проте поза полем бою його одержимість Жозефіною — його коханкою, дружиною та імператрицею — визначала його життя так само, як і будь-яка битва.

Для режисера Рідлі Скотта — номінанта на премію «Оскар» («Гладіатор», «Тельма і Луїза», «Падіння “Чорного яструба”») — цей фільм — можливість розкрити різнобічність і психологію військового генія в епічній, грандіозній екранізації. «Історія Наполеона — це початок сучасної історії. Він змінив світ, він переписав правила гри», — коментує Рідлі Скотт.

Дивіться епічну історію у кінотеатрах з 23 листопада!