Головна TV

Уникаю навіть зустрічей з друзями: як акторки «Звʼязку» відновлюються після зйомок

Кілька днів роботи поспіль, між ними один вихідний – у такому шаленому темпі актори та група жили протягом двох місяців під час зйомок «Звʼязку». Знімальні дні проходили в пришвидшеному режимі, а паралельно з ними йшов постпродакшн серіалу Нового каналу. Все заради того, аби зберегти актуальність зображених у скетчкомі подій. А щоб недосипи й ненормовані робочі дні не мали негативного впливу на здоровʼя, зірки «Звʼязку» дотримувалися головного правила: приділяти час собі. Акторки Антоніна Хижняк, Римма Зюбіна та Аліна Кошарна розповіли, звідки вони черпають сили після зйомок.

Римма Зюбіна відновлюється завдяки природі

– Повномасштабна війна змінила звички, ритуали, традиції кожного українця. І я, звісно ж, не виняток. За більш ніж півтора року вторгнення не мала відпустки. А коли виїжджала з виставою до Фінляндії, то спочатку проводила 50 годин дороги в автобусі, а наступного дня після приїзду виступала на сцені. Цього року двічі їздила на презентації, акції, форуми в Варшаву – в місто, де мене чекають з любовʼю і є можливість відпочити. Але в перші ночі мені снилися такі жахіття, які ніби поєднали всі мої переживання в один сон. Зараз здебільшого працюю над театральними проектами. Під час роботи над серіалом «Звʼязок» ми знімали дуже багато матеріалу за один день. У такому режимі спиш не більше шести годин на добу. А в одному з моїх недавніх проектів я проводила вільні дні за вивченням тексту, бо вже наступного ранку потрібно було грати, – каже Римма Зюбіна. – Найбільше мене наповнює спілкування з друзями та близькими по духу людьми. Також люблю усамітнитися, бо лише так відновлюю свої батарейки. А ще надихає природа. Тепер я ціную її ще більше, закохуюся в кожне дерево. Дивлюся по-новому на весну, як востаннє – на осінь. Радію снігу, як дитина. Коли буваю в Одесі, то обовʼязково йду до моря. Завдяки природі відпочиваю і з новими силами йду на наступні зйомки. Також архітектура має для мене величезне значення. Я вигадую сама собі історії про життя в тому чи іншому красивому будинку, що могло відбуватися за цими вікнами 100 років тому. Мої очі наповнюються красою! І мозок переключається хоч на якусь мить.

Антоніна Хижняк уникає зустрічі з друзями задля відпочинку

– Щодня я проїжджаю понад 100 кілометрів, бо добираюся з рідної Українки до Києва. І коли повертаюся додому, то використовую цей час, щоб видихнути, переключитися, послухати музику чи просто проїхатися в тиші, – ділиться Антоніна Хижняк. – А ще моє місто дуже мальовниче! Поруч є і ліс, і річка. Коли я дуже втомлена, то мені потрібно побути наодинці саме за містом. Буває таке, що уникаю навіть зустрічі з друзями, аби якісно відновитися. Природа для мене найкращий антистрес!

Аліна Кошарна проводить час у тиші

– На зйомках я перфекціоністка: мені потрібно зробити все на відмінно, тож віддаюся роботі повністю. А під час перерв все одно тягне зайвий раз повторити текст, – усміхається Аліна Кошарна. – Тому після зйомок хочеться тиші й помовчати. І коли приїжджаю додому, біжу в душ, потім завалююсь у ліжко і вмикаю цікаве інтервʼю чи розважальне шоу на YouTube.