31 травня стало відомо про черговий обмін військовополоненими, в рамках якого з російського полону вдалось повернути 75 оборонців та цивільних, серед яких 10 оборонців Маріуполя, зокрема 7 із них – оборонці «Азовсталі» з частин НГУ (4), ДПСУ (1), ВСП (1), ТрО (1). Цей обмін став першим від лютого цього року.

Серед звільнених – одна жінка з бригади «Азов» НГУ. Сьогодні під час обміну вона зустрілася з сином, якого не бачила понад два роки. Жінка перебувала на «Азовсталі», пройшла полон і отримала незаконний вирок, а зараз вперше за довгий час обійняла свого сина.

Щонайменше третина врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.
Сьогоднішній обмін – 52-й від початку повномасштабного вторгнення росії. Посилену допомогу в його реалізації здійснили Об’єднані Арабські Емірати.




Асоціація родин захисників «Азовсталі» вітає всі родини, які отримали свої щасливі звістки сьогодні! На жаль, більшість оборонців «Азовсталі» і досі лишається в неволі, тож наша боротьба за їхнє повернення триває.
