Головна TV

УВІ СНІ ПОБАЧИВ, ЩО ВІЙНА ПОЧНЕТЬСЯ: ХАЯЛ АЛЕКПЕРОВ ПРО ПОДІЇ В УКРАЇНІ У ПРОЄКТІ «ЯК ТИ?»

Минулої суботи відверто про війну та особисте у проєкті СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником розповів двічі переможець «Битви екстрасенсів» та експерт містичного реаліті «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов. Чи передчував він початок повномасштабного вторгнення росії в Україну? Та що вказувало на біду?

Про передчуття війни

«Моя сестра теж брала участь в «Битві екстрасенсів». Десь 12 числа вона побачила сон – ніж з кров’ю. Попросила мене подивитися на її сон. Я помолився, відчуття були нехороші… Уві сні побачив, що війна почнеться. Я відправив сестру 20 числа додому. За 4 дні до війни», – зізнався Хаял.

Сестра просила Хаяла поїхати з нею, але він відмовився. Адже в Україні також має дорогих людей.

«За логікою, 2014 року почалася війна – Донецьк, Луганськ, Крим… Я відчував, що колись прийде і сюди ця біда. Побачив сон ще у 2014 – Ісуса Христа, який ходить по Майдану. Люди вбивали один одного, – розповів екстрасенс. – У нас же більше 32 років тривала війна з Вірменією. І почалася через російські руки. Ми колись служили, захищались, оборонялись. А там – один вірменин і чотири росіянина. Ми не знали, з ким воюємо – з росіянами чи вірменами. Їх було дуже багато. Я зрозумів, що є країна, яка, як собака, хапається зубами і не хоче відпускати. Це така наволоч і натура. Вони також хотіли нашу землю через вірмен забрати, але не вийшло. Тому що тоді підключилась Туреччина, Пакистан.. Вороги не пішли вперед».

Про сни

«Сон – напівсмертний стан людини. Ти відключаєшся на якихось декілька годин. Душа залишає тіло. Вона попадає в астрал – минуле, теперішнє чи майбутнє. Тоді душа нам не належить. Через це снам треба вірити. Трактувати їх, щоб зрозуміти, що далі робити. Ось це складно», – пояснив Хаял.

Про один із віщих снів у своїй практиці Алекперов розповів: «У мене були люди, які попросили мене помолитися. Вони кудись повинні були їхати, в процесі війни. Уві сні я побачив, що вони в коричневій машині, збираються в дорогу. О 5 ранку я набираю і питаю: «Ви де?». Вони відповіли, що їдуть, в коричневій машині. Я кажу: «Не їдьте, вас вб’ють!». Але не почули… Вбили їх».

Дивіться проєкт «Як ти?» з Григорієм Решетником» щосуботи о 9:30 в ефірі та на ютуб-каналі СТБ.