Головна TV

В 11 випуску «МастерШеф»-12 організував весілля для захисників Азовсталі – пари з бригади “АЗОВ”

У 11 випуску кулінарного проєкту «МастерШеф»-12 на СТБ учасники отримали найвищий кухарський привілей, який тільки можливий в Україні. Адже до них завітали особливі гості — найважливіші в кулінарній історії «МастерШеф». Гості, які довірили найважливіший день у їх житті. Аматори готували для головного сержанта легендарної бригади «Азов» — Катерини, та старшого солдата бригади «Азов» — Іллі, а також їх рідних і близьких.

Історія Каті та Іллі найдраматичніша та найпрекрасніша історія кохання водночас. Вони — захисники Азовсталі. Весь світ бачив кадри, де командир одружував їх у найпекельніші дні оточення. Удвох вони були взяті в полон та рік там перебували. Та Каті з Іллею пощастило, їх було звільнено. Тепер молодята отримали змогу нарешті відсвяткувати своє весілля. А проєкту «МастерШеф» випала честь організувати застілля.

Набір команд був справді особливим! Розподіл учасників довірили жеребу. А от капітанами стали… Володимир Ярославський та Ольга Мартиновська! І тепер до умов: кожна команда мала приготувати меню з трьох страв. На приготування було 2,5 години. На видачу — ще година. Гостей 19 осіб плюс малеча. Викладалися на повну. Та учасникам було непереливки. Адже працювати під керівництвом вимогливого Володимира виявилося не так легко, як могли собі уявити аматори. Ірина втратила контроль над собою, а от непохитна Ольга вперше розгубилася.
Команда ж Мартиновської намагалася триматися, ставити додаткові запитання та не втрачати жодної деталі, про яку зауважувала капітан.

«Ще жодного разу у нас на кухні не було настільки важливих гостей. Ми годували іноземні посольства, зірок шоубізнесу та інших VIP-персон. Та ми не годували героїв, які ризикували життям заради України, а значить, заради кожного з нас. Низький вам уклін. Дякуємо за вашу хоробрість, завдяки вам ми можемо знімати проєкт. Тож сьогодні ми зробили все можливе, аби хоча б на крапельку віддячити за ваш подвиг. Жоден з нас не має права забувати, що сьогодні відбувається. Та ми маємо жити і продовжувати дивитися в майбутнє. Майбутнє, в якому хоче жити кожен з нас», — звернулися судді до молодят.

Зрештою, це був незабутній день для всіх. Адже ще ніколи не було таких хвилювань на кухні проєкту, навіть у дні суперфіналів. Та перш ніж перейшли до голосування, вшанували хвилиною мовчання всіх українських героїв, які пожертвували власним життям заради України.

Голосування визначило переможця. 11 голосів проти 8. Ольга Мартиновська та її команда здобули перемогу. А от команді Володимира довелося визначати того, хто привів їх до поразки. Вперше чорний фартух отримала Ольга Рябенко. А от на битві чорних конкуренцію їй склали Вікторія, Ірина та Юлія, які не впоралися з випробуванням у другому конкурсі.

Битва чорних пройшла в суцільній тиші, адже на кухні були встановлені індикатори гучності. Кухарям не можна було перевищувати рівня 62 децибелів. Щойно хтось перевищував цю межу, звукові інспектори в особі Ольги та Володимира виписували штраф, — мінус три хвилини. За підсумками конкурсу проєкт залишила Юлія Марковецька.