Головна АЗОВ 22

В АСОЦІАЦІЇ РОДИН ЗАХИСНИКІВ «АЗОВСТАЛІ» ПРИЗНАЧЕНО КЕРІВНИЦЮ НАПРЯМКУ РОБОТИ З РОДИНАМИ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ

Асоціація родин захисників «Азовсталі» у своєму телеграм-каналі повідомила, що тепер її лавах є надзвичайна жінка, яка відповідатиме за напрямок комунікації з родинами полеглих воїнів в Маріуполі. Її звати Вікторія Грицаєнко.

Віталій Грицаєнко, чоловік Вікторії, поклав життя у бою за український Маріуполь, посмертно відзначений найвищим званням – Герой України.

Віталій з позивним Гоголь мав звання капітана та був заступником командира полку «Азов» з бойової та спеціальної підготовки. Гоголь загинув 19 березня від осколка міни. Герой захищав Україну в складі полку «Азов» з перших років українсько-російської війни. Він був досвідченим військовим та роками передавав свої знання побратимам.

Дружині воїна Вікторії вдалося вибратися з оточеного Маріуполя через 21 день після початку повномасштабної війни. У ці дні вона, як й інші рідні героїв міста Марії, очікує на можливість поховати полеглого чоловіка та робить все можливе, аби про його життєвий та військовий шлях знали не тільки в рідній Полтаві, а й по всій Україні, а також самостійно виховує їхнього сина Святослава.

В Асоціації родин захисників «Азовсталі» Вікторія розвиватиме напрямок організації заходів у пам’ять про загиблих героїв, допоможе розібратися з оформленням документів та проконсультує з тих проблемних питань, з якими зіштовхнулася сама. На сторінці вказано її контактний номер.

Джерело: @AzovstalFamilies