Головна АЗОВ 22

В рамках чергового обміну військовополоненими, додому повернулося 82 захисники «Азовсталі». З 12-ї бригади НГУ «Азов» повернувся 1 захисник

Відбувся 51-й обмін військовополоненими. За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, в його рамках вдалося повернути додому 100 військових. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь, зокрема 82 воїни – оборонці «Азовсталі» з різних родів військ. Обміняли також і одного бійця 12-ї бригади НГУ «Азов».

Вдалося врятувати, зокрема, медика, який у надскладних умовах рятував поранених на «Азовсталі».

Загалом серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Нацгвардії, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.

Усі визволені – рядового та сержантського складу. Окрім Маріуполя, обміняні цього разу військові виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках.

Щонайменше 28 визволених мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому виповнилося 62 роки, а наймолодшому – 20. Обмін відбувся за сприяння Об’єднаних Арабських Еміратів.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує всім причетним державним структурам за проведену роботу. Нагадуємо про те, що щонайменше 1600 захисників з гарнізону «Маріуполь» сьогодні лишаються у полоні, з яких приблизно 900 – бійці 12-ї бригади «Азов» НГУ. Наша боротьба за їхнє звільнення продовжується.

@AzovstalFamilies