Головна TV

Вагітна Островська розповіла про зйомки у серіалі та власні ютуб-проєкти

Ведуча Плюсів Наталя Островська розповіла на рідному телеканалі, як наважилася народжувати дитину під час війни, про власні ютуб-проєкти і свій акторський дебют у серіалі «Жіночий лікар. Нове життя».

Перед тим як прописати роль вагітної пацієнтки для Наталі, яка нині по-справжньому знаходиться на 35 тижні вагітності, знімальна група консультувалась з лікарем.

“Колись я мріяла про акторську діяльність, але не думала, що для того, аби зіграти в серіалі мені доведеться завагітніти (посміхається). Насправді акторська робота здається доволі легкою, але потребує чимало зусиль. Одна сцена може зніматися по кілька разів – це займає багато часу. Як ведуча новин, я звикла до роботи у прямому ефірі. Але мені пощастило, адже на знімальному майданчику всі розуміли, що я насправді вагітна, тому намагалися пришвидшити процес зйомок. Здається, коли на екрани вже вийде серія за моєї участі – я вже народжу і буду дивитися з малечею,” – розповіла Наталя.

Також Наталя Островська поділилася, що дуже переймалася тим, чи зможе продовжувати бути в русі та вести енергійний спосіб життя у період вагітності. Та вона встигає не лише працювати в ефірах та активно займатися волонтерством, а й започаткувала кілька нових ютуб-проєктів – «НАТО» – розмови з українцями, котрі стали відомі під час великої війни та «Вагітна в ТСН», де на власному досвіді та за допомогою лікарів, психологів і дієтологів розбирає різні теми, які турбують жінок. Одна з тем, яку підіймали у нещодавньому випуску з психотерапевтом Олегом Чабаном – вагітність та стрес під час війни. Островська каже, що для неї цей епізод був одним із найпотужніших, адже вона сама зіштовхнулася з цим – кілька разів у ведучої була загроза переривання вагітності через стрес.

Ще телеведуча розповіла, про що буде наступний випуск її ютуб-проєкту для вагітних.

«Ми відзняли новий випуск про пологові будинки в Україні під час війни. Деякі жінки кажуть, що народити у державному пологовому коштує 500 або 1000 доларів, саме такі повідомлення я отримала в Instagram від українок. Я не кажу, що це репрезентативні дані, але ми записали представницю НСЗУ, яка запевнила, що все безкоштовно. А звідки беруться ці суми, ви зможете подивитися у новому влозі, що вийде вже цього тижня», – каже Островська.