Головна TV

ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН РОЗПОВІВ, ХТО ЗА КОРДОНОМ НАЙБІЛЬШЕ ПІДТРИМУЄ ЗСУ

Гостем студії програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 07:00 на каналі “Дом” став лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин. У відвертій розмові з ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським музикант розповів, у яких реаліях проходять сьогодні концерти легендарного гурту та поділився, хто найбільше донатить на українську армію за кордоном.

Валерій Харчишин неодноразово говорив, що для того, щоб співати та виступати йому потрібно натхнення, а його музиканту дарує лише написання “вдалої” пісні, яка матиме статус хіта. І не так давно такий трек з’явився в арсеналі легендарного гурту. Щоправда, цього разу авторство композиції належить іншим митцям.

“Вона не мала увійти в наш наступний альбом і виникла досить спонтанно. Я з нашим клавішником Шурою прослуховував демо-записи, які він зробив для гурту “Ехо”. Коли він показав цю пісню, було таке враження, наче цей текст написав я. Ми майже ніколи не вдаємося до таких експериментів — не співаємо чуже. Бо для чого ми зібралися разом тоді? Пісня називається “Чи ти почув for Mariupol” і присвячена захисникам Маріуполя”, — поділився Валерій Харчишин із ведучими телеканалу “Дом”.

Незважаючи на величезні втрати і біль Маріуполя, учасники гурту мали на меті створити трек, який буде повертати до життя і вселяти надію на майбутнє. Адже українці мають боротись і жити: “Ми створені для життя, на відміну від тих, хто прийшов сіяти смерть”, — коментує фронтмен гурту “Друга Ріка”.

Саме такі пісні й надихають артистів виходити на сцену. Музиканти впевнені — сьогодні важливий голос кожного, хто здатен підтримати дух українців, тому намагаються спрямовувати свою творчість лише на підтримку та допомогу. З такими ж намірами і прихильникі відвідують концерти музикантів.

“Найбільше грошей донатять саме українці, навіть за кордоном. Жителі тих країн, де ми виступаємо, розуміють, що ми захищаємо свій дім і приїхали попросити про допомогу, аби врятувати країну. Але вони не відчувають це, немає емпатії, тому що це не їхній біль. Нам допомагають зброєю, але треба нагадувати і наполягати, щоб це відбувалося без затримок. Бо якщо ми себе не врятуємо, то ніхто не врятує”, — розповів Валерій Харчишин в програмі “Ранок Вдома”.

Повне інтервʼю:

Дивіться оновлений “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка до п’ятниці з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.