Головна АЗОВ 22

Валерія та Андрій Суботіни. Історія сталевого кохання з охопленого вогнем Маріуполя

З 20 травня 2022 року у російському полоні залишається Валерія Суботіна (дівоче прізвище – Карпиленко) на псевдо «Нава». До повномасштабної війни Валерія служила в Державній прикордонній службі, керувала пресслужбою Донецького прикордонного загону, який базувався в Маріуполі, згодом працювала в пресслужбі ДСНС, а 24 лютого 2022 року мобілізувалася в полк «Азов».

Коли на заводі «Азовсталь» вже точилися пекельні бої, 5 травня, наречений-прикордонник Андрій Суботін в польовому шпиталі зробив пропозицію Валерії, і вони побралися, обмінявшись обручками з фольги, які змайстрував Андрій. Через два дні після одруження військовий загинув на території заводу.

«Ти три дні був моїм законним чоловіком. І цілу вічність ти – моє кохання. Мій рідний, мій турботливий, мій мужній… Ти був і є найкращий. Мені лишилося твоє прізвище, твоя любляча родина і спогади про щасливий час разом», – ці слова за кілька тижнів до виходу з «Азовсталі» Нава написала у своєму блозі.

У день, коли ми найбільше думаємо про любов, варто згадати найемоційнішу історію кохання з «Азовсталі». Кохання, наповнене сталевою силою, вірою, підтримкою.

Майже дев’ять місяців Валерія перебуває в полоні ворога, тіло Андрія не вдалося поховати й досі. Весь світ сьогодні має робити все, щоб Валерія та понад тисяча інших захисників «Азовсталі» повернулися додому! Free «Azovstal» defenders!

@AzovstalFamilies