Головна Діткам

Вампірина: цікаві факти

“Вампірина” – ірландсько-американський комедійний дитячий мультсеріал, створений американським дитячим сценаристом і продюсером Крісом Ні. Головна героїня Вампірина – чарівний маленький вампір, який любить співати та потрапляє в унікальні ситуації. Фізично їй 8 років, але біологічно – близько 200. Ось кілька цікавих фактів про мультсеріал:

Мультсеріал заснований на книгах Енн Марі Пейс. Є чотири книги: «Вампірина Балерина», «Вампірина Балерина влаштовує вечірку з ночівлею», «Вампірина на пляжі» та «Вампіринія у снігу».

В оригінальному (англійському) варіанті Вампірину озвучила Ізабелла Кроветті, яка також озвучила Шайн із «Шиммер та Шайн».

 

Браян Стоукс Мітчелл, який озвучує дідуся, народився на Хелловін.

Вампірина може виходити надвір протягом дня завдяки дуже інтенсивному сонцезахисному крему, який вона на себе наносить. Однак в одній із серій є дивна ситуація: Вампірина вдень йде на пляж, і виявляється, що вона забула взяти крем від засмаги. Виникає питання: а як вона тоді вийшла?

Продюсеру Крісу Ні дуже подобається бродвейська музика, і він часто використовує цю музику в серіалі.

Прототипом вчителя Вампірини – містера Гора є вчитель Кріса Ні. Як зізнався Кріс, «містер Гор був моїм вчителем у шостому класі, він був ветераном Корейської війни. Це були 70-ті роки, всі вчителі-чоловіки були з вусами та розкльошеними штанами, а містер Гор був у костюмі-трійці, і він лякав мене до чортиків. Але він був одним із найвидатніших вчителів за все моє життя. Він просто вимагав від нас багато чого, і знав, що ми можемо робити те, про що самі тоді не знали. Він був неймовірним вчителем!»