Головна Культура

Варто послухати: KALUSH з новим треком “До берега йду”

KALUSH порадував своїх шанувальників новою роботою. Гурт представив трек «До берега йду».

Як і останній реліз KALUSH «ХМАРИ», який був створений в тандемі з Leo Mantis, пісня «До берега йду» доносить до слухача ідею залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перепонами, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку ти маєш в житті.

«Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою та знаходячи в собі сили й мотивацію. Тож вірте в себе й в те, що ви робите, не дивлячись ні на що», – коментує нову пісню фронтмен гурту KALUSH, Олег Псюк.

Саунд-продюсер Станіслав Чорний каже, що трек «До берега йду» символізує життєвий вектор: «Майже у кожного з нас існує свій внутрішній сенс життя або життєва ціль і ми кожного дня працюємо над собою та вдосконалюємося аби її досягти».

Пісня “До берега йду” втілює рішучість, оптимізм та віру в себе. Це мотиваційний трек, який може надихнути слухачів рухатися вперед, наперекір перешкодам на їх шляху.

Фото: скрини з офіційного треку “До берега йду”