Головна Кіно

«Вавилон»: феєричне смузі з мрії та реальності

Оскароносний режисер Дам’єн Шазель запрошує поринути в Лос-Анджелес 1920-х років!

Потрапити на кіноекран, стати зіркою – мрія багатьох. Слава, багатство, розкіш іноді стають просто маніакальною метою, і люди чіпляються за будь-яку можливість торкнутися мрії. Комусь завдяки таланту, впевненості, розкутості це дається легко, хтось йде до заповітної мети, прокладаючи собі дорогу важкою працею. А що потім? Камера – мотор – дубль номер N. Божевільне життя, яке легко втратити як під час зйомок, так і після. Нескінченні дивовижні вечірки, танці, алкоголь, наркотики, феєрверки. Страшно красиво та просто страшно.

У цьому фільмі – неймовірна суміш реальності та сюра, комедії та трагедії. Гра Марґо Роббі – просто вибух мозку! Її можна порівняти з мультперсонажем-трансформером, який може все. Її героїня, як сказав один із персонажів фільму, – «поєднання несмаку та справжньої магії». Їй ніколи жити, вона постійно у грі – захоплюючій та небезпечній. Улюбленець публіки Бред Пітт пішов на другий план. Хоча, як завжди, гарний.

 

У фільмі паралельно з «історією кохання» головних персонажів проглядається ще кілька яскравих комічно-драматичних історій, і кожен персонаж виразний та цікавий. І все це хвацько закручене дійство триває три години, але вони пролітають на одному диханні!

Наталія Кряж

Режисер: Дам’єн Шазель («Ла-Ла-Ленд», «Перша людина», «Одержимість»)

В ролях: Бред Пітт («Одного разу в Голлівуді», «Швидкісний поїзд», «Загублене місто»), Марґо Роббі («Одного разу в Голлівуді», «Я, Тоня», «Марія —королева Шотландії»), Тобі Маґваєр («Великий Ґетсбі», франшиза «Людина-Павук»).