Головна АЗОВ 22

Важливо! Допоможи родинам захисників “Азовсталі”

Збір коштів на потреби родин захисників «Азовсталі»: розігруємо унікальний прапор з підписами українських легенд футболу та боксу

⭐️Асоціація родин захисників «Азовсталі» оголошує про старт розіграшу ймовірно одного з наших найунікальніших лотів – з метою зібрати кошти на підтримку сімей героїв ми розігруємо прапор з підписами найвідоміших спортсменів української сучасності. Прапор підписано аж 14-ма легендами Національної збірної України з футболу, а саме: Сергієм Ребровим, Віталієм Миколенком, Михайлом Мудриком, Артемом Довбиком, Анатолієм Трубіним, Георгієм Бущаном, Олександром Зінченком, Андрієм Ярмоленком, Олександром Караваєвим, Іллею Забарним, Миколою Шапаренком, Андрієм Луніним, Миколою Матвієнком, Романом Зозулею, а також зіркою українського боксу – Денисом Берінчиком.

📍Умови розіграшу: внести мінімальний донат у розмірі від 300 грн на банку (https://send.monobank.ua/jar/AUNou8ZDMQ), додавши у коментарі до платежу свій нік в Інстаграмі. Кожен донат – це ваша допомога сімʼям мужніх оборонців Маріуполя. Чим більше зроблено донатів – тим більша ймовірність забрати прапор.

📆Закінчення розіграшу – 21 вересня. Переможця розіграшу буде обрано рандомним чином.

❤️‍🩹Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує вищезазначеним спортсменам за підтримку, а також особливу подяку висловлюємо волонтеру Владиславу Волошину за ініціативу збору підписів на прапорі!

@AzovstalFamilies