Головна АЗОВ 22

Важливо! «Голоси полеглих Героїв»: у Києві відбудеться зустріч родин загиблих захисників України

У вівторок, 26 вересня, о 12:00 на Майдані Незалежності (біля прапорців) відбудеться зустріч родин загиблих Героїв захисників і захисниць України.

Батьки, дружини, діти, родичі, побратими та друзі загиблих Героїв України зберуться, щоб розповісти про свою біду: вони досі не можуть поховати своїх дітей, чоловіків, братів і побратимів. Їм немає, куди принести квіти, зібратися в День народження чи річницю загибелі українських Героїв.

З літа 2022 року іде пошук ділянки під Національне військове кладовище, але цей задум не було реалізовано до сьогодні. Урни з прахом героїв перебувають на тимчасовому зберіганні у крематорії, або у родин вдома.

Восени 2022 року родинам загиблих пообіцяли Національне військове кладовище в столиці, щоб з належними почестями шанувати героїв.

В березні 2023 року було розглянута та затверджена ділянка на Биківні. Але в серпні вирішили втретє змінити місце для будівництва Національного військового кладовища – відсунути його подалі від очей, за 20 км по Одеській трасі, біля цвинтаря, де ховали німецьких окупантів, які загинули під час другої світової війни. Це зневага до героїв та їхніх родин.

Кабмін затягує процес відкриття кладовища для військових – https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizatsiiu-eksperymentalnoho-proektu-shchodo-

Загиблі за Україну герої мають права на вшанування і поховання в столиці, а не на трасі біля Німецького цвинтаря!

Просимо Вас не бути байдужими до родин, які втратили своїх рідних, приїхати, підтримати гідність загиблих героїв та їхні родин! Надважлива присутність кожного і розголос! Це буде найважливішим Вашим внеском у Памʼять про Героїв!

@AzovstalFamilies