Головна АЗОВ 22

Важливо! Петиція щодо створення Меморіалу захисникам Маріуполя

Асоціація родин захисників «Азовсталі» закликає підписати на сайті Президента петицію щодо створення Меморіалу Героям полку «Азов», захисникам Маріуполя на Співочому полі поряд з Музеєм Великої Вітчизняної війни.

Оскільки памʼять про декілька сотень воїнів, які віддали життя за Україну під час оборони Маріуполя, досі не вшановано гідним їх подвигу способом, питання вшанування подвигу бійців «Азову» має бути вирішено шляхом створення Меморіалу або Стіни памʼяті державного значення. Саме тому родини загиблих героїв вважають Співоче поле поряд з Національним Музеєм історії України у Великій Вітчизняній війні гідним місцем для того, щоб майбутнім поколінням було місце для вшанування героїчного вчинку азовців.

Текст петиції:

Україна переживає зараз велику трагедію і втрачає найкращих синів і доньок, які без роздумів стали на захист Батьківщини.
Маріуполь – місто найтрагічніших і водночас найгероічніших сторінок боротьби українського народу проти російських загарбників.

Пам”ять про декілька сотен воїнів, які протягом тривалого часу безстрашно і невпинно в повному оточенні обороняли місто Маріуполь, які віддали життя за долю України і за кожного з нас, досі не вшановано гідним їх подвигу способом.

Захисники Маріуполя власними життями стримали втричі перевагаючі сили ворога, що дало змогу Збройним Силам України на інших напрямках зберегти кордони України.
Слава про незламних захисників Маріуполя і Азовсталі прогриміла на весь світ, їх подвиг увійде в історію України як приклад найгероїчнішого протистояння з перевагаючими силами ворога.

Феномен бійців полку “Азов”, їх силу незламності вивчають у всіх цивілізованих країнах світу.

Питання гідного вшанування подвигу бійців полку “АЗОВ” має бути вирішено шляхом створення Меморіалу або Стіни пам”яті державного значення.

Родини загиблих героїв вважають гідним місцем Співоче поле поряд з Національним Музеєм історії України у Великій Вітчизняній війні, щоб майбутнім поколінням було місце для вшанування героїчного вчинку “азовців”.

Підтримати петицію

@AzovstalFamilies