Головна АЗОВ 22

Важливо! Підтримаймо петицію щодо перейменування однієї з вулиць Києва на честь полеглого комбата «Азову» Олега «Сухаря» Мудрака!

Асоціація родин захисників «Азовсталі» звертається до небайдужих з проханням підписати петицію щодо перейменування однієї з вулиць Києва на честь Олега Мудрака – азовця-киянина на псевдо «Сухарь».

Сухарь був командиром 1-го батальйону полку «Азов», до якого долучися ще у 2014 році. Він боронив Маріуполь та «Азовсталь», брав участь у Широкинській операції, ротації «Азову» на Світлодарській дузі. Мав звання майора, був досвідченим командиром, прикладом для особового складу. Поза службою Сухарь був представником колективу Trouble Company (ЦСКА, Київ).

Після надскладної оборони Маріуполя, у травні 2022 року, разом з усіма азовцями вийшов у полон, де пережив численні катування та теракт в Оленівці, здійснений росіянами. Фото Сухаря з полону, схудлого та змарнілого, влітку 2022-го сколихнули соцмережі – кремезний воїн був зовсім не схожий на себе.

Після повернення з полону, яке відбулося 21 вересня 2022 року, Олегу не вдалося відновити втрачене здоровʼя – серце комбата зупинилось вранці 21 лютого 2023 року. Йому було 35 років.

🔗Посилання на петицію:
https://kvd.page.link/MTPgWKg7U8pMH7hN8

‼️Підтримати петицію можуть тільки мешканці Києва. Залишилося зібрати близько 400 підписів.