Головна АЗОВ 22

Важливо! Повернути кожного полоненого захисника Маріуполя живим!

16-20 травня – роковини виходу Маріупольського гарнізону з Азовсталі. Вони виконали свій обов’язок – тримати оборону міста Маріуполь і дали дорогоцінний час для формування кістяка Української оборони по всій країні. В цей період українські сили звільнили від окупації Київщину, Сумщину, Чернігівщину та стримали наступ росіян на Півдні України.

Захисники Маріуполя виконали наказ зберегти власні життя та вийшли з Азовсталі. Зараз тисячі бійців уже рік перебувають у полоні, близько 700 з них – військові полку Азов.

Їх піддають тортурам і погрозам на допитах. Частину з них росіяни підступно вбили під час теракту в Оленівці.

Родини полонених живуть у постійному пеклі і лише віра у те, що їхній син, брат, батько, чоловік живий, дає надію триматися.

Уся спільнота мусить об’єднати зусилля, щоб повернути кожного Героя живим. І найперше завдання – пам’ятати про наших захисників. Ми чекаємо повернення додому, в Україну, їх усіх!

Тому через рік після наказу про вихід з Азовсталі Маріупольського гарнізону, 20 травня, закликаємо долучитись до ходи всіх небайдужих!

20.05 – день, коли кожен із нас вкотре має нагадати ціну життя та шансу на майбутнє. І боротися за кожного полоненого так, як вони боролися за нас.

Київ, 20.05.2023. Парк ім. Т.Г.Шевченка (збір біля Червоного Корпусу) вихід об 11:00.

+380982520888 (Telegram, WhatsApp) контактний телефон для зв’язку з організаторами заходу.

@azovangels