Головна АЗОВ 22

Важливо! Правова підтримка родин захисників України

Асоціація родин захисників «Азовсталі» запрошує родичів українських військових отримати у Києві безкоштовну правову консультацію.

Цієї неділі, 19 лютого, о 10:00 в Києві відбудеться зустріч Адвокатського об’єднання «Barristers», яке надає професійну правничу підтримку Асоціації родин захисників «Азовсталі», з родичами полонених, безвісти зниклих та загиблих оборонців України.

Це буде тепла зустріч сімей з адвокатами, яку наша Асоціація ініціює, аби родичі героїв отримали кваліфіковану правову допомогу та відповіді на загальні юридичні питання, які їх цікавлять. Серед таких питань, до прикладу: які існують пільги для сімей загиблих і полонених; здійснення грошових виплат; як змінити статус безвісти зниклого на полоненого; що потрібно для відкриття кримінального провадження та інші.

❗️Для участі в зустрічі необхідно зареєструватися, надіславши лист на пошту support@azovstalfamilies.com з поміткою «правова підтримка». У відповідь ми надішлемо адресу заходу. Взяти участь можуть не тільки родичі захисників Маріуполя, але й рідні інших військових. Кількість учасників обмежена.

До зустрічі на заході!

@AzovstalFamilies