Головна АЗОВ 22-23

Важливо! Вшануймо пам`ять підло страчених в Оленівці азовців!

Закликаємо наших читачів не бути байдужими і підписати петицію на підтримку започаткування Днів скорботи та вшанування пам’яті захисників, страчених внаслідок теракту в колонії №120 смт Оленівка!

Наприкінці цього місяця виповнюється рік від дня страшного теракту в Оленівці, вчиненого росіянами, який забрав життя щонайменше 50 азовців. Спільнота Родин Оленівки, яка обʼєднала рідних поранених та загиблих в теракті захисників, створила на сайті Президента петицію із проханням про започаткування на державному рівні Днів скорботи та вшанування пам’яті захисників, страчених внаслідок теракту в колонії №120 смт Оленівка.

Зокрема у тексті петиції йдеться:

«Пройшов майже рік з дня теракту, однак росія досі не понесла покарання за скоєний злочин проти військовополонених, поранені захисники досі перебувають в полоні, ідентифікація тіл загиблих героїв досі триває.

Тому ми вважаємо, що пам’ять про ці дні має бути встановлені державою офіційно. Адже сплановане масове вбивство та скалічення військовополонених – це кричущий випадок, це порушення всіх норм Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, і надзвичайно важливо пам’ятати злочини росіян та пам’ятати усіх героїв, які були вбиті».

‼️ Асоціація родин захисників «Азовсталі» буде вдячна кожному небайдужому за поширення та підписання даної петиції:
https://petition.president.gov.ua/petition/198728

@AzovstalFamilies