Головна Кіно

«Вбивці квіткової повні»: У Києві відбувся допрем’єрний показ одного з найочікуваніших фільмів року!

Днями у кінотеатрі Планета Кіно, РЦ Blockbuster відбувся допрем’єрний показ нового фільму Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткової повні». Першими стрічку переглянули ЗМІ, блогери та селебрітіз. Серед гостей: Анна Саліванчук, Тарас Цимбалюк, Тетяна Карікова, акторка Яна Смоленцева, блогерка Скажена, Євгеній Єрьомін та інші.

Леонардо Ді Капріо та Роберт Де Ніро у новому фільмі Мартіна Скорсезе – детективній історії про вбивство корінних жителів Сполучених Штатів — племені Осейджу у 1920-х, що призвела до масштабного розслідування ФБР.

Три години та двадцять хвилин неймовірної атмосфери не залишать глядача байдужим до подій на екрані. Історичне протистояння показано у всіх своїх фарбах. По одну руку – індіанське плем‘я Осейджі, яке здобуло відомість завдяки «чорному золоту» та вважалось найбагатшим племенем у світі. По іншу – масони на чолі з «королем», які хочуть отримати багатство земель.

На перетині цих двох доріг опиняється ветеран Першої світової війни Ернест Беркхарт. Він повернувся до Короля Гейла, щоб знайти бодай якийсь заробіток та влаштувався таксистом.

Дуже скоро полюбив корінну індіанку Моллі. Дядько радить Ернесту женитись, адже бачить у цьому вигоду для себе. Живучи сімейним життям, Беркхарт виконує темні справи, потроху вбиваючи Осейджів, задля отримання статків сім‘ї.

Фільм пронизаний внутрішньою моральною боротьбою між люблячим чоловіком та відданим своєму дядькові посіпакою. Аналогію можна провести з нещодавно нашумілою стрічкою «Оппенгеймер», де весь фільм йде моральна боротьба героя з самим собою, а у фіналі – вбита зсередини людина. Фінал у вигляді радіо-п‘єси викликає у глядачів зацікавлення та подив.

Кожен знайде для себе певні ассоціації подій фільму і сьогодення. Тож байдужим ніхто не залишиться. Дивіться у кінотеатрах вже!

Єгор Поліщук