Головна Культура

Ведуча каналу «Дім» Світлана Леонтьєва запрошує відвідати виставку своїх картин

З 5 травня по 30 червня 2023 р. в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (Київ, вул. Грушевського Михайла, 1) експонується виставка живопису «Я і КИЇВ» ведучої програми «Точка опори» на каналі «Дім», членкині Національної спілки художників України Світлани Леонтьєвої.

В експозиції представлено 25 робіт. Це київські пейзажі, починаючи з 2015 року, і декілька автопортретів. «Два автопортрети народилися саме на початку цього року. Писати війну не можу, взагалі пишеться важко… Та надихає весна!!! Життя триває і дає надію. Ну і кожного дня не втомлююсь дякувати ЗСУ, всім нашим захисникам, бо саме вони дають нам силу дихати, жити і влаштовувати виставки!», – розповіла Світлана Леонтьєва.

Експозиція «Я і Київ» стала своєрідним художнім освідчення телеведучої в любові до рідного міста. «Завжди жартома казала, що «я – художниця, одного міста, одного району, однієї вулиці:  Київ, Поділ, Ігорівська. Справді, мене завжди надихав Київ – з його старовинними чудернацькими і вишуканими будівлями, золотими банями церков, вузькими і широкими вулицями, затишком вуличних кав’ярень та парків. Вірю, що мій живопис додасть певних душевних сил, підтримає емоційну та моральну стійкість глядачів закоханих у Київ» – з вірою у Перемогу», – прокоментувала Світлана Леонтьєва.