Головна TV

Ведуча Надія Матвєєва була поранена під час зйомок проєкту “Позивний Надія”

Сьогодні в ефірі телеканалу СТБ відбудеться прем‘єра проєкту власної розробки – «Позивний «Надія», присвячений незламним українським жінкам, які щодня наближають нашу перемогу.

В кожному випуску Надія Матвєєва відправляється туди, де проходив особистий фронт героїні випуску. Під час чергових знімань, присвячених снайперці, ведуча наважилась спробувати постріляти з гвинтівки, але поранила лоба.

“Ми з командою знімали епізод з однією з героїнь, снайперкою Іриною. Разом вирушили на полігон, аби я подивилась, як снайпер стріляє з гвинтівки і сама спробувала це зробити, – розповіла Матвєєва. – Я намагалась зробити все обережно і правильно, але під час пострілу з гвинтівки оптичним пристроєм мені пошкодило лоба. Довелося звернутися в лікарню, де хірург майстерно наклав декілька швів. Їх зараз майже не видно. Сподіваюсь, все швидко загоїться”.

Цей випадок стривожив промокоманду СТБ, оскільки наступного дня була вже запланована зйомка ефірного ролику нового проєкту. Однак відважна ведуча була рішуче налаштована працювати, незважаючи на травму.

“Професійні гримери СТБ добре попрацювали, аби приховати шрам на обличчі. І вкотре довели, що можливо все”, – додала Надія.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Nadezhda Matveeva (@nadezhda_matveeva_nadya)

Сьогодні, 19 березня о 22:00, в ефірі телеканалу СТБ  – «Позивний «Надія». У першому випуску – історія чернігівської акушерки, яка 42 дні приймала пологи в оточеному ворогом місті.

У бомбосховищі Чернігова, попри втому та хвилювання за рідних, старша акушерка Віра Целик продовжувала допомагати з’являтися на світ новим українцям.

“Я працюю в пологовому відділенні вже 30 років. Найбільше мені запам’ятаються пологи під час війни. 24 лютого близько 23:00 евакуювались у бомбосховище. Там залишались на 42 дні, – розповість героїня, – До війни жінка народжувала, на живіт їй клали дитину, вона її обіймала. У такі миті маму переповнюють емоції щастя. А на той час це були емоції страху та відчаю. 42 дні здавались вічністю”.

Про пологи під звуки вибухів, сили на роботу, натхнення та підтримку навіть у найтемніші часи, найстрашніший день – у відвертому інтерв’ю. А також – екскурсія бомбосховищем, де з’являлося нове життя.

Дивіться «Позивний «Надія» о 22:00 на СТБ.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції