Головна TV

Ведуча програми “Коло спорту” Діана Кондратюк виходить заміж

Ведуча програми “Коло спорту” на каналі “Дом” і спортивна журналістка Діана Кондратюк днями поділилися світлинами зі своїм нареченим. Журналістка розповіла, на коли планує весілля та привідкрила подробиці найважливішого дня.

На початку року ведуча каналу “Дом” поділилася важливою новиною – вона виходить заміж за спортсмена, тренера з боксу Артура Звягінцева. Днями Діана Кондратюк показала фото з першої фотосесії, де вони з її обранцем позують у якості наречених.

Пропозиція стала для мене справжньою несподіванкою! Це сталося в перший день 2023 року у місті Лева. Артур дуже ретельно все приховував, для того, щоб зробити мені сюрприз і йому це вдалося”, – розповіла ведуча програми “Коло спорту”.

Журналістка розповіла, що весілля відбудеться вже влітку – 23 липня у місті Хмельницький, в якому народилася Діана.

“Так як мій майбутній чоловік із тимчасово окупованого міста Макіївка Донецької області, більшість його близьких за кордоном, а моїм так буде простіше. Ми плануємо невеличке весілля для своїх, загалом очікуємо до 40 гостей”, – поділилися Діана Кондратюк.

За словами ведучої, їхнє весілля не матиме привʼязки до якогось стилю чи тематики – все буде романтично, стримано і красиво.

“В Україні війна, і я не хочу напружувати людей зайвими жартами чи розвагами, – коментує журналістка каналу “Дом”. – Я вже навіть придбала сукню. Взагалі планувала купувати у Львові, але так вийшло, що купила в Києві. Все так гарно співпало – я прийшла у весільний салон на примірку і там була сукня одна в своєму екземплярі. Вона досить незвичайна, можна сказати експериментальна. Я її одягла і одразу придбала”.

Дивіться програму “Коло спорту” з Євгеном Зінченко та Діаною Кондратюк щопʼятниці о 21:00 в ефірі каналу “Дом”.