Головна TV

ВЕДУЧІ 1+1 ПОДЯКУВАЛИ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ

Алла Мазур, Юрій Горбунов, Наталя Островська, Єгор Гордєєв, Соломія Вітвіцька та інші ведучі 1+1 звернулись до українських захисників і захисниць 

День захисників та захисниць України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, набув суттєво нових сенсів. Герої серед нас. І саме про досягнення та успіхи наших захисників з перших днів війни ведучі 1+1 розповідають щодня в ефірі. У своїх соцмережах телезірки звернулись до ЗСУ, Терборони, Поліції, Нацгвардії, ДСНС та інших зі словами подяки та підтримки.

Ведуча ТСН Алла Мазур: “Наша надія, наша любов і віра, рідні наші, захисники й захисниці, ви вже переможці! Бо не тільки долаєте зло на полі бою, а головне, навіть у найважчий час – лишаєтеся людьми! Дякую, за ваш щоденний подвиг! Нехай береже вас небо”.

Ведучий “Сніданок з 1+1”, “Голос країни”, продюсер Юрій Горбунов: “Покрова сьогодні накриває всю нашу країну, всіх наших жителів: дітей і дорослих, цивільних і військових своїм захистом! Дякуємо вам за те, що ви щодня наближаєте перемогу. Ми обов’язково переможемо саме завдяки вам. Слава Україні!”

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька: “Свято, яке нині не таке вже й святкове, але яке ми усвідомлюємо та відчуваємо по особливому. Нехай всі наші захисники повернуться якнайшвидше з полону! Ми всі мріємо про нашу перемогу і чекаємо усіх неймовірних українських воїнів з фронту додому”.

Ведучі “Сніданок з 1+1” Єгор Гордєєв і Людмила Барбір: “Хочемо всім нашим захисникам і захисницям побажати мужності, натхнення, терпіння і великої наснаги до роботи, щоб повернути решту побратимів і посестер та йти до перемоги!”

Ведуча марафону «Єдині новини» і “Нічна варта” Наталя Островська: “Завдяки вам НАТО хоче вступити в Україну. Завдяки вам про Україну знають в усьому світі. І саме завдяки вам росія зламала зуби об нашу країну. Слава Україні! Героям слава!”

Ведучий ТСН Святослав Гринчук: “З вами ми почуваємося надійніше, ніж за міцнішими мурами. Якщо в лютому ми вірили у Збройні Сили України, то зараз ми просто впевнені у них.  Якнайшвидше обійняти ваших рідних і близьких! І разом з ними відсвяткувати нашу велику спільну перемогу!”

Очільниця благодійного фонду, ведуча “Танці з зірками”, Іванна Онуфрійчук: “Я дякую всім нашим героям та героїням, які продовжують боротися з ворогом, та тим, хто зараз, на жаль, перебуває в полоні. Ми обов‘язково переможемо. Відвоюємо кожен сантиметр нашої землі й все відбудуємо. Бо немає нічого сильнішого, аніж бажання жити вільно та незалежно!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Я Іванка і я з України (@ivannaonufriichuk)