Головна TV

Ведучі каналу «Дом» привітали українців з Днем української писемності та мови

Володимир Остапчук

9 жовтня  Україна відзначає День української писемності та мови, ведучі телеканалу «Дом» Лілія Ребрик, Світлана Леонтьєва, Костянтин Октябрський та Володимир Остапчук привітали всіх зі святом та закликали вчити й розвивати рідну мову.

Цього року ми всі, як ніколи, відчули, що українська – це мова сильних людей. Вона об’єднує нас, підтримує, захищає.

«Ми всі переконались, що українська мова – це не просто спосіб комунікації. Це – наша зброя, гостра, промовиста, яскрава. Найголовніше, українська мова – це те, що об’єднує нас, українців, де б ми не були. Вітаю кожного з нас з Днем української писемності та мови», – говорить ведучий програми «Ліс рук!» на каналі «Дом» Володимир Остапчук.

Ведучі каналу «Дом» тепло й зворушливо підкреслили красу та багатство рідної мови, закликали вчити і поширювати її.

«Яка багата українська мова, аж 256 тисяч слів. Тож, давайте щоденно плекати, розвивати її. Нехай нашу мову чує увесь світ», – зауважила ведуча програми «Точка опори» Світлана Леонтьєва.

Колегу підтримала ведуча проєктів «Ранок вдома» і «Дочекаюсь» Лілія Ребрик. «Наша мова – це генетичний код. Любіть її, шануйте її, відчувайте її. Коли говориш українською, аж на душі теплішає. Відчуйте це! За статистикою, щоб вивчити іноземну мову, знадобиться плюс-мінус шість місяців життя. А для того, щоб вчити рідну мову – все життя. Вчіть і насолоджуйтесь!» – закликала ведуча каналу «Дом».

«Друзі, незалежно від вашого віку, незалежно від вашого статусу, незалежно від вашого досвіду вчіть українську мову. Зі святом!» – додав ведучий «Ранку Вдома» Костянтин Октябрський.