Головна Краса

ВЕДУЧІ М1 СТАЛИ МОДЕЛЯМИ НА ЮВІЛЕЙНОМУ UKRAINIAN FASHION WEEK

ВІкторія Батуі

За 25 років Тиждень української моди із фешн-свята перетворився на масштабний культурний захід із соціальним змістом. Окрім подіуму, цього ювілейного року було задіяно весь простір «Мистецького арсеналу». В презентації однієї з інсталяцій, присвяченій творчості молодих дизайнерів, у якості моделей узяли участь зірки телеканалу М1: Вікторія Батуі, Галина Завійська, Денис Жупник,  Маша Виноградова та Міла Єрємєєва.

Вікторія Батуі:

«Я зрозуміла, що робота моделі — це пекельна праця! Але мені дуже сподобалось! Якби це був справжній подіум, я б, мабуть, нервувала більше. А так — і глядачі були близько, і мої колеги. Стримувати емоції, як моделі, мені було вкрай важко: з одного боку від мене стояла Міла Єрємєєва, з іншого — ну, дуже серйозна Маша Виноградова. Але я залишалася стриманою, бо моє вбрання було присвячено темі Чорнобиля».

Галина Завійська:

«Я представила образ від Анни Гайової: свої колекцію вона створила з тканин «із підсвіткою». Всю глибину видно крізь неонове освітлення. Мені дуже комфортно в цьому образі, єдине, що не зовсім типово — червоні губи. Але за сьогодні я отримала неймовірну кількість компліментів! Анітрохи не відчула себе в цій сфері чужорідно!»

Денис Жупник:

«Такого я ще не відчував! Уперше потрапив на UFW — і одразу в якості моделі! Високу моду до цього сприймав як щось чужорідне й не дуже зрозуміле… Я представив одяг від Ірини Первій під назвою «Мгновение вечно». Колекцію присвячено миті, коли на фоні засніжених гір розквітають квіти. Це про народження нового на фоні сталого». 

Денис Жупник

Маша Виноградова:

«Я була в образі Трініті з культової «Матриці». На диво, цей дизайнерський одяг дуже зручний, хоча він виглядає досить нестандартно. Я не намагалася рухатися, як модель: мені треба було бути вільною й повільною».

Маша Виноградова

Міла Єрємєєва:

«Це не перший мій досвід у фешн-індустрії: у 13 років я навчалася в школі моделей. Для мене за честь особисто підтримувати молодих українських дизайнерів. Я представила одяг від Альони Лазоренко, він — як жіночий характер: легкий, але забобонний».

Міла Єрємєєва