Головна TV

Ведучі Плюсів у ролику до Дня Незалежності вшанували пам’ять загиблих героїв

Традиційно українці зустрічають важливі події та державні свята разом з телеканалом «1+1 Україна». Ведучі «1+1 Україна» та ТСН знялися у ролику до Дня Незалежності, де вшанували пам’ять українських героїв – тих, на чиїх плечах тримається незалежність, і тих, хто поклав життя за свободу України.

На відео Алла Мазур, Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька, Святослав Гринчук, Наталія Мосейчук Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Валентина Хамайко, Олександр Попов, Тімур Мірошниченко, Олексій Суханов, Дмитро Комаров, Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Євген Кошовий, мовчки стоять на тлі українського прапора, спаленої російської техніки та місць сили українців, вшановуючи полеглих героїв. «Коли за Незалежність гримить зброя – ми зберігаємо тишу. Ми працюємо на перемогу», – головний посил ролика.

«За майже півтора року немислимих випробувань ми навчилися розуміти один одного без слів. Іноді здається, що виплакали вже всі сльози. Але серце рветься щоразу, коли гинуть наші: на фронті, в мирних містах і селах… І часто тримаєшся на одній лише впертості. Зціпивши зуби, робиш те, що можеш: щоб допомогти нашим захисникам. З думкою про них, про тих, хто не здається і став справжнім велетом – починаємо кожен день. Пишаюсь рідним народом! Пишаюсь, що я – українка. Ми переможемо неодмінно! Бо ми – разом. Про це говоримо в день нашої Незалежності – без слів», – каже ведуча програми ТСН-Тиждень Алла Мазур.