Головна TV

Ведучий ТСН Святослав Гринчук показав дитяче фото і закликав допомогти зібрати кошти на реабілітаційне обладнання для дітей

16 січня день народження відзначає ведучий ТСН Святослав Гринчук, йому виповнилося 38 років. Журналіст за освітою і покликом серця. Свою професійну кар’єру на телебаченні він розпочинав, як спортивний кореспондент. Колеги Свята – телеродина 1+1 зворушливо привітала іменинника. Ведучі записали відеопривітання і показали дитячі фото Свята.

Олександр Попов, Валентина Хамайко, Ігор Циганик зі “Сніданок. Вихідний” заспівали “Многая літа” і побажали Святу всього найкращого в житті. Ведучі ТСН – Марічка Падалко і Соломія Вітвіцька передали привіт прямо зі студії ТСН, і поділились, що кожен раз, коли бачать Святослава в ефірі чи ньюзрумі – це означає свято. А Наталя Островська пригадала, як на початку повномасштабної війни Свят був опорою і підтримкою. Ведучі “Сніданок з 1+1” Єгор Гордєєв і Костя Грубич звернули увагу на стійкість та спокій іменинника і назвали “стабілізатором” у ці буремні часи. Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Тімур Мірошниченко і Неля Шовкопляс відзначили почуття гумору Гринчука: ”Ти міг би читати стендап, але читаєш новини, і в цьому ти – найкращий”. Також ведучі ранкового шоу зізналися, що дуже сумують за ранковими включеннями ТСН у “Сніданок”, але вірять, що незабаром вони повернуться.

 

Сам же Святослав, у  свій день народження, поділився дитячим фото й закликав тих, хто хоче його привітати, замість подарунків – зробити благодійний внесок на збір, ініційований проєктом 1+1 media “Здійсни мрію” і ранковим шоу “Сніданок з 1+1”. Збирають на ерготерапевтичне обладнання для реабілітацій в неврологічне відділення ВП “Лікарня Святого Миколая”. З початку повномасштабної війни в лікарні ​​приймають поранених дітей з усієї країни. Аби повернути, зокрема, таким дітям та дітям з неврологічними діагнозами, – здатність рухатися, – працює команда професіоналів-реабілітологів. Їм у роботі терміново треба спеціальне обладнання, що дозволить пацієнтам легше пройти виснажливий шлях одужання.  Зібрано уже понад 180 тисяч гривень, але збір триває.

“Дякую всім, хто сьогодні надсилає привітання, побажання, просто добрі слова. Якщо хочете зробити цьому Містеру Шорти-1988 ще приємніше – закидуйте по кілька вітальних гривень за посиланням https://dobro.ua/project/wish2022/. Вважайте, що пригостили мене святковою кавою. Жодна, навіть невеличка, допомога не буде зайвою! Ну і моя подяка теж осяє вас невидимими світлими променями”, – написав у соцмережах Святослав Гринчук.