Головна TV

«Весілля під час розведення»: Телеканал 2+2 розпочав зйомки нового чотирисерійного серіалу

Дар’я Пльондер, Євгеній Ламах, Інна Мірошниченко, Тала Калатай, Лариса Трояновська, Олег Шушпаніков

Телеканал 2+2 продовжує збільшувати обсяги власного серіального виробництва в умовах повномасштабної війни. Стартували зйомки серіалу під робочою назвою «Весілля під час розведення» – історії про повсякденне життя двох сусідських родин, які попри різні політичні погляди, запеклу ворожнечу, постійні суперечки та конкуренцію намагаються об’єднатися заради спільного майбутнього.

«Після успіху першої української художньої прем’єри «Я-Надія», знятої після початку повномасштабного вторгнення і заснованої на подіях гарячої фази війни під ракетними обстрілами, в цьому проєкті ми зосереджуємося на темі об’єднання людей з різними поглядами заради оборони, відновлення життя міста, спільного майбутнього і щасливого життя наступних поколінь на звільненій від окупантів землі», – коментує генеральний продюсер телеканалу 2+2 Сергій Кизима.

Зйомки серіалу під робочою назвою «Весілля під час розведення»

Події серіалу розгортаються у шахтарському містечку, яке після 2014 року було окуповане та згодом повертається до мирного життя в Україні. Павло Доценко та Гриша Куліков – колишні друзі та сусіди, які давно посварилися і припинили спілкуватися через різні політичні погляди й небажання почути один одного. Конфлікт загострюється, коли непримиримі вороги висувають свої кандидатури на посаду мера. Потрапляючи у заплутані, а іноді кумедні ситуації, чоловіки борються за прихильність містян. Чи зможуть сусіди вперше за довгий час піти на поступки один одному та припинити суперечки, дізнавшись про несподівані заручини дітей і страшну загрозу…. можливий наступ росії?

Головні ролі виконали: Мирослав Павліченко, Олег Шушпаніков, Лариса Трояновська, Тала Калатай, Дар’я Пльондер, Євгеній Ламах.

Тала Калатай, Лариса Трояновська

Коментуючи розробку серіалу «Весілля під час розведення», креативний продюсер каналу 2+2 Сергій Карпенко зазначив, що сценарій проєкту був написаний ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Проте саме зараз, під час війни, ця історія набуває нових сенсів:

«Це абсолютно зрозуміла, народна історія про те, що може відбуватися у кожному українському місті, районі чи дворі. Усі ми дуже різні, на все маємо власну думку й звикли гаряче її відстоювати, навіть якщо сперечатися доводиться із сусідом чи найближчим другом. Та у моменти реальної загрози, незважаючи на минулі суперечності, українці завжди гуртуються, аби разом протистояти зовнішньому ворогові».

Олег Шушпаніков, Тала Калатай, Лариса Трояновська

Зйомки «Весілля під час розведення» проходять у Києві та Ірпені. Виробництвом проєкту на замовлення телеканалу 2+2 займається 1+1 Продакшн.

Сценаристи: Руслан Шаріпов, Вадим Єрченко, Сергій Карпенко, Володимир Москалець. Режисер: Євген Чернишов. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Сергій Карпенко, Володимир Москалець.

Знімальна група серіалу під робочою назвою «Весілля під час розведення»