Головна Діткам

ФЕЇ: ЦІКАВІ ФАКТИ ТА ГОЛОВОЛОМКИ

Життєрадісна фея Дінь-Дінь вперше з’явилася в п’єсі Джеймса Баррі «Пітер Пен, або Хлопчик, який не хотів рости».

У повнометражному мультфільмі 2008 року “Феї” маленька Дінь-Дінь – головна героїня. Вона народжується з першого сміху немовляти і разом з пушинками кульбаби, принесеної з Лондона, потрапляє в чарівний світ Долини Фей, а це ціле царство, де кожна мешканка має свій незвичайний дар. Головна місія фей – це турбота про природу і допомогу пір року змінювати один одного. Після особливої ​​церемонії Дінь-Дінь дізнається, що її талант полягає лише в ремонті каструль та чайників. Маленька фея ніяк не може змиритися з цим покликанням, адже вона так хоче принести на світ людей весну.

Цікаві факти:

Долина Фей, показана у мультфільмі, сильно відрізняється від світу фей в оригінальних книгах та коміксах. Зокрема, в останніх відсутня ідея участі фей у природних явищах та зміні пір року.

Крім Дінь-Дінь Венді Дарлінг, у мультфільмі з’являється кілька персонажів з оригінальної серії: королева Клеріон, Відія та Теренс. Інші персонажі були створені спеціально для мультфільму, але згодом деякі з них також увійшли до книжкового циклу.

Коли Дінь-Дінь відлітає від світлячків, Ірідесса кричить: «Лети, Дінь, лети!». Це посилання на фразу «Біжи, Форрест, біжи» з фільму «Форрест Гамп».

Після нападу шуліки обличчя Відії схоже на обличчя Зуко з мультсеріалу «Аватар: Легенда про Аанг».

Повнометражний мультфільм 2009 року «Феї: Загублений скарб» є продовженням мультфільму «Феї». За сюжетом у ньому феї Дінь-Дінь доручили відповідальне завдання – виготовити підставку-скіпетр для місячного каменю, який раз на вісім років під час свята перетворює місячне світло на чарівний пилок. Але через свій запальний характер і непосидючість Дінь-Дінь примудряється розбити цей камінь. Маленька фея в жаху, найбільше у світі вона хоче виправити свою помилку. Випадково почувши легенду про чарівне дзеркало, що виконує бажання, маленька героїня вирушає у далеку дорогу на північ Нетландії, де на неї чекають непрості випробування.

ГОЛОВОЛОМКА 1

Перед вами шість схожих картинок. Але абсолютно однакові з них лише дві. Знайдіть їх!

ГОЛОВОЛОМКА 2

На перший погляд – це дві однакові картинки. Але якщо уважно придивитися, ви обов’язково знайдете між ними п’ять відмінностей!

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції