Головна АЗОВ 22

Відкриття фотовиставки «Не мовчи. Полон вбиває» у Бучі

17 травня о 18:00 у Бучі в Kosenko Art Gallery відкриють виставку «Не мовчи. Полон вбиває».

Виставка створена за підтримки Асоціації родин захисників «Азовсталі». Проєкт створений про жінок і для жінок, які борються за життя своїх чоловіків, наречених, синів, батьків, друзів та подруг, за їх повернення з полону.

Полон – залізна стіна, яка побудована ворогом, стіна невідомості, відчаю, болю, тортур та розлуки між близькими та рідними один одному людьми. Фотографія в даному проєкті працює як калька, вона фіксує те, що жінки бояться виразити, не наважуються показати тут, в реальному житті: біль, відчай, тривогу та страх.

«Проєкт покликаний підтримати жінок, які щодня невтомно ведуть боротьбу на найрізноманітніших фронтах: воюють, волонтерять чи вивозять та опікуються пораненими військовими, та, перш за все, тих, які, долаючи біль та відчай невідомості про долю своїх близьких, знаходять в собі сили боротись за їхнє життя тут. Це проєкт про їхні почуття, переживання та неймовірну волю та силу. Ми маємо підтримувати їх та допомагати. Робите усе, щоб вони не відчували себе самотніми в цій боротьбі», – зазначає ініціаторка та фотографка проєкту Марʼяна Боднар.

Дата та час: 17 травня, 18:00.
Місце: м. Буча, вул. Інститутська, 43-Б.
Організатори: ГО «Асоціації родин захисників «Азовсталі».