Головна TV

Відомий телеведучий розповів про службу в ЗСУ та назвав реальні строки війни

Ведучий програми «Загублений світ» на каналі 2+2 Геннадій Попенко, який зараз знаходиться в ЗСУ, розповів, як Україна готується до можливого наступу росіян з території білорусі та скільки, на його думку, триватиме війна.

Про це він повідомив в інтерв’ю Аліні Доротюк на YouTube.

Геннадій Попенко склав присягу у червні минулого року. Наразі він служить на півночі Київщини, де є постійна загроза вторгнення російської армії. Проте за словами Попенка, українські війська мають глибоко ешелоновану оборону та готові до будь-якого розвитку подій.

«На півночі до наступу готові. Після деокупації хлопці весь час працюють, риють. Працює інженерна техніка, тут багато інженерних підрозділів, які роблять фортифікації, про які москалі не знають і не бачать. Якщо росіяни сунуться в Україну, то тут для них буде багато неприємних сюрпризів».  

Геннадій переконаний, що росія наразі не має ресурсів для нового масштабного наступу з півночі, а накопичення сил йде повільними темпами.

«Буферна зона, де стоїть велика кількість української армії, дуже сильно затримує москалів. Не буде такого швидкого прориву, як 24-го лютого. Вони зайдуть, впруться і стануть. І будуть стояти, поки не будуть знищені. Якщо ви навіть почуєте вибухи, тривоги, сирени, спокійно збирайтеся, сідайте в машину та від’їжджайте на безпечну відстань, щоб навіть РСЗВ не діставала. Дочекайтеся того моменту, коли зачистять територію, та повертайтеся додому».

Геннадій Попенко з молодшою донькою Святою

Попри ці заспокійливі слова Попенко також зазначив, що українці мають бути готовими до того, що війна не закінчиться у найближчий час.

«Це довга, важка боротьба – до неї треба готуватись. І не варто розслаблятися, що за тиждень все закінчиться, відповідно за тиждень поїдемо кудись на відпочинок. Ми вже зараз маємо адаптувати своє життя, звички, родину, роботу. Бо це не закінчиться швидко».

Крім того, в інтерв’ю ведучий розповів про допомогу ЗСУ під час окупації в Іванкові, реакцію доньок на вибухи й обстріли та власне ставлення до відміни російської культури.

Також ведучий розкрив подробиці нового сезону проєкту «Загублений світ», який стартував 6 лютого на каналі 2+2. У прем’єрних випусках глядачі почують більше історій про українських військових і цивільних, які своєю боротьбою за незалежність, вражають і надихають увесь світ.