Головна Культура

Відомий ведучий і гуморист Фіма Константиновський відкрив завісу особистого життя

Гостем нового випуску подкасту “Олега френди”, який виходить на YouTube-сторінці телеканалу “Дом”, став відомий український гуморист, актор і ведучий Фіма Константиновський. Гуморист вперше за тривалий час розповів про особисте життя та дружні стосунки з колишньою дружиною.

 Зірка шоу “Ліга сміху” Фіма Константиновський у розмові з Олегом Борисовим вразив заявою про розлучення. Гуморист зізнається – це сталося ще до війни, але колишнє подружжя вирішило не розголошувати подробиці особистого життя.

“З Владою ми розійшлися півтора роки тому. Але ми розійшлись дуже добре, підтримуємо хороші стосунки. Зараз є така тенденція – всі розходяться або через ковід, або через війну, – коментує Фіма Константиновський. – Для мене це дивно… просто коли у вас все добре, то добре, а під час стресових ситуацій у багатьох змінюються пріоритети. Для мене все змінилось. Окрім того, що гинуть люди, руйнуються міста, а ти ще і в побуті нічого не можеш опанувати. У мене, дійсно, було безліч ранків, коли прокидався і не знав, навіщо я прокинувся. Це стан, у якому важко перебувати. Мабуть, в парах таке ж відбувається”.

Гість Олега Борисова зауважує – ковід для багатьох пар був першим випробуванням, хтось його пройшов гідно, хтось – ні. А війна мала інший вплив на людей та їхню психіку. Так було і для їхньої пари.

“Під час ковіду ми мали нагоду познайомитися краще, мали проводити час разом 24/7. Під час війни з’явилось ще більше приводів задуматися. Ми з Владою чудово пережили ковід, думаю, що і війну теж – ми постійно спілкувалися і продовжуємо це робити. Так склалося, що, коли почалася війна, вона була за кордоном, і ми з нею десь 5 місяців спілкувалися просто щодня, я її трошки заспокоював і підтримував”, – розповів гуморист у подкасті “Олега френди”.

Незважаючи ні на що, парі вдалось залишитися друзями. Фіма Константиновський навіть дав поради, як після розлучення не зіпсувати стосунки з колишніми.

“Стосунки закінчуються з різних причин – не завжди це щось погане. Просто щось змінилося, про що не домовились з початку. Ми з Владою були разом тривалий час, і в кожного свої причини. Але якщо ти поважаєш людину, поважаєш свій вибір –  не будеш злитися на неї. Це банально звучить, але то правда. Я не впевнений, що ми залишимося друзями… у неї є стосунки, і я поважаю її вибір, тому я менше пишу, менше спілкуюсь. Бути друзями – це складна історія, адже в когось все одно залишаються певні почуття. Я вважаю, що розходитися так: “Якщо що, знай, що я в тебе є. Якщо тобі буде важко – можеш мені написати. І навпаки” Для мене це найголовніше”, – поділився ведучий.