Головна TV

Військова медик Мар’яна Мамонова, яка вагітною була в російському полоні, народила дівчинку

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе». Він допомагає українцям розшукати близьких людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Дуже хочеться вірити в те, що всі, хто загубився в горнилі цієї страшної війни, обов’язково знайдуться, зустрінуться, обнімуть та розцілують своїх рідних… як це недавно сталося зі звільненими з полону нашими захисниками. Серед них була й вагітна медик Мар’яна Мамонова. Її історію глядачі дізнаються цього тижня в новому випуску проекту «Шукаю тебе».

Мар’яна Мамонова – молода, красива і завжди усміхнена. Вона хотіла допомагати людям, тому й вирішила вивчитись на медика. Спершу лікувала цивільних, потім рятувала життя українським воїнам. Коли почалося повномасштабне вторгнення російських військ, опинилась у зоні бойових дій. І вже там дізналася про вагітність. На початку квітня вона потрапила в полон. Понад півроку в неволі і ось… довгоочікуване звільнення. Її обміняли з полону вже на останніх термінах вагітності. Медики дуже переживали за жінку і дитину. Дякувати Богу, Мар’яна народила здорову дівчинку вагою 3255 грамів та зростом 57 сантиметрів. Яке ім’я вона дала донечці? Та хто зустрів із пологового молоду матусю? Історія, котра доводить, що життя в будь-якому разі переможе, – у четвер, 20 жовтня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

На адресу редакції проекту продовжують надходити листи з проханням допомогти знайти людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Харківщина від самого початку повномасштабної війни й досі потерпає від обстрілів російських злочинців. А люди іноді зникають там безслідно просто на вулицях… Так зник у селі Вільхів 19-річний Микита Шкрябін. 29-го березня о 10-й ранку, коли трохи стихло, Микита вибіг на вулицю, бо мав невелике господарство. Це був останній раз, коли батьки бачили сина. Доля студента-третьокурсника невідома вже понад півроку… На тій же Харківщині, у селищі Козача Лопань, яке було під окупацією росіян, зник 36-річний Василь Бедюк. Він двічі потрапляв у полон. Спочатку в кінці березня на чоловіка донесли «добрі люди»: мовляв, служив у ЗСУ. Тоді Василю майже пощастило: після допитів його відправили на примусові роботи – на кухню. Проте в липні по чоловіка знову прийшли. Як з’ясувалося пізніше, Василь, маючи завдяки кухні доступ до полонених, передавав їм звістки з волі. Попри неабияку небезпеку був таємним листоношею… Місцеперебування Василя Бедюка й досі невідоме. У рідних щодо нього нема жодної інформації…

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме. Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.