Головна TV

Вікенд у Карпатах та неспішні сніданки: Олександра Заріцька – про традиції з нареченим

Що потрібно, аби кохання тривало вічно? На це питання кожна пара матиме власну відповідь, і всі вони будуть правильні. Адже стосунки – це коли комфортно двом. У цьому впевнена солістка гурту Kazka Олександра Заріцька. Зі своїм обранцем Павлом Тараненком вони разом понад два роки. А наприкінці травня пара оголосила про заручини! Тож закохані мають уже сформовані традиції, завдяки яким підтримують стосунки. Олександра поділилася з Новим каналом кількома ритуалами, яких дотримується із нареченим:

– Ми завжди намагаємося знаходити час і можливість, аби разом провести день на природі, вирватись на вікенд у Карпати тощо. Думаю, що будь-яким стосункам необхідні повітря та розмови. Розвіятися разом та поговорити про все в світі – це завжди класна ідея. Адже не варто обмежувати спільне життя лише побутом.

Зірка також розповіла, як утримує баланс між роботою та особистим життям.

– Не впевнена, що він взагалі існує. Періодами я вся в музиці, в ідеях, поспішаю на гастролі та готуюся до зйомок та презентацій. А періодами присвячую час коханому. І думаю, що це нормально. Ми вдвох дуже творчі, тож нам обом це необхідно. Після серії виступів обовʼязково потребую підзарядки. І в цьому допомагає проста домашня рутина, неспішні сніданки та спілкування з найближчими.