Головна TV

Вікенд великих прем’єр на СТБ

Українців не зламати навіть у найтемніші часи. Ми вміємо згуртуватись заради перемоги і бути надійним тилом для наших захисників і захисниць. Ми не здаємося, бо вміємо жити життя, за яке щодня віддаємо таку високу ціну.

Телеканал СТБ продовжує системну роботу з розвитку національного креативного продукту та емоційної підтримки суспільства. Вже за два тижні в праймовому ефірі мовника розпочнеться вікенд великих і таких довгоочікуваних глядачами прем’єр, відзнятих до 24 лютого – “Холостяк” (28 жовтня, щоп’ятниці) і “Танці. World of Dance (30 жовтня, щонеділі).  По суботах на СТБ продовжуватимуть виходити прем’єрні серії улюбленого скетчкому “Коли ми вдома. Разом до перемоги” (о 18:00) та головного кулінарного проєкту країни “МастерШеф” (о 19:00).

Ця осінь, як ніколи, буде наповнена життям, і нас знову надихатимуть любов і гордість за неймовірні таланти українців.

“Холостяк” – з 28 жовтня щоп’ятниці о 19:00

Своє серце назустріч коханню і мрії відкриє Алекс Топольський – українець, який побудував успішний бізнес за кордоном. Вже 11 років він живе в Америці, проте серцем і душею завжди залишався з Україною. І життя своє прагне поєднати саме з українкою.

Традиційно знайомство Холостяка з дівчатами відбудеться у форматі Першої вечірки. Проте не обійдеться без сюрпризів та нових правил, які встановлюватиме сам Алекс: даруватиме подарунки вже на першій зустрічі і підготує три нових кольори троянд.

Зйомки проєкту відбулися до 24 лютого. З початком повномасштабного вторгнення росії Алекс приєднався до команди міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide, щоб допомагати українкам з дітьми, вимушеним заради безпеки тимчасово виїхати за кордон.

Проєкт виходитиме українською мовою.

“Танці. World of Dance” – з 30 жовтня щонеділі о 20:00

Вони підкорювали світові танцювальні сцени, а тепер змушують танцювати ворогів. Їх танцювальні зали розтрощили російськи ракети, але вони не залишились сидіти в підвалах. Вони танцюють життя заради мрії та нашої перемоги, бо не можуть інакше.

В грандіозній танцювальній прем’єрі СТБ жодних обмежень за віком або стилем. На сцену вийдуть чемпіони світу з бальних танців та юні володарі кубка світу з брейк-дансу; зворушливі родинні дуети та великі колективи з шаленою енергетикою; зіркові танцівники, які зараз боронять країну в лавах ЗСУ; ті хто танцює від народження й ті, хто доводять, що починати ніколи не пізно. Наймолодшому учаснику “Танців” усього 5 років, а найстаршим – близько 60.

“Ми покажемо надихаючі історії найкращих танцівників і танцівниць країни. А вони мовою танцю розкажуть глядачам про всі найважливіші моменти нашого життя — любов, мрії, стосунки з рідними, важливі соціальні теми. Це буде не лише красиво та видовищно, але і сучасно та технологічно. А найголовніше – з теплом і позитивними емоціями, які нам усім так необхідні сьогодні. Це буде грандіозна танцювальна історія, яка вкотре доведе, що ми, українці – незламна, непереможна, дуже чуттєва і найталановитіша нація”, – коментує керівник проєкту Анатолій Максимов.

У проєкті не буде балів від суворого журі. Оцінюватимуть улюблених танцівників і танцівниць лише глядачі.

Ведуча проєкту “Танці. World of Dance” – чотирикратна чемпіонка світу з танців на пілоні Наталя Татарінцева.

В ефірі СТБ вийде 8 випусків, які команда проєкту встигла відзняти до повномасштабного вторгнення росії 24 лютого. Проєкт виходитиме українською мовою.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках телеканалу СТБ:

сайт              фейсбук              інстаграм              youtube-канал