Головна Інтерв'ю

Вікінг, 3 ОШБр: Погуляли ох*єнно – 25 чи 26 полонених, загиблих чоловік 70 точно

До вашої уваги – інтерв’ю з командиром саперної служби підрозділу “Кракен”. У цивільному житті очолював східне крило ГО “Центурія”, пів року просидів під арештом за політичні погляди. У відео розповів про те, як для нього почалось повномасштабне вторгнення, перший бій підрозділу “Кракен” та що є найважчим на війні.

“Перший штурм у нас був 25 березня, село Вільхівка, недалеко від Харкова. Це була дика авантюра, в якій взяти участь було дуже круто, бо це був пи*дець, який авантюризм. Ми поспали 3 години, тому що планування операції завершилось в 1 ночі, а в 4 ми вже піднялись, завантажились у транспорт і виїхали на точку накопичення – почалась велика історія підрозділу “Кракен”. Погуляли ох*єнно – 25 чи 26 полонених, загиблих чоловік 70 точно”, – згадує він.

В інтерв’ю Вікінг розповідає про те, як в ході війни трансформуються життєві пріоритети й погляди, та як війна змінює людей.

“Найсміливіші визнають свої страхи. Ви маєте розуміти кореляцію: ти боягуз і шукаєш відмовки, чи визнаєш, що боїшся, але все одно виконуєш задачу. Почуття страху є у кожного, не страшно – дурням. Я не кажу про боягузтво, я кажу про страх. Це різні речі”, – пояснює боєць.

Про бої уві сні, невигадані історії з фронту, випадок з побратимом, який дуже розчулив, свої бажання, а також що робитиме відразу після завершення війни, – дивіться у відео:

Підтримуйте 3-ю окрему штурмову бригаду фінансово: https://ab3.support