Головна TV

Віктор Павлік: Мій син поки не розуміє, що таке війна

За лаштунками шоу «єПитання» (Новий канал) артист поділився, чим займається з маленьким Михайлом у вільний від роботи час.

Співак Віктор Павлік став батьком учетверте в 55 років. Відтоді разом із дружиною Катериною вони піклуються про Михасика. А після російського вторгнення ще й оберігають однорічного сина від ракетних обстрілів. За лаштунками шоу «єПитання» Павлік відверто зізнався Новому каналу, що не розповідає малому про війну.

– Коли почалася війна, Міші було дев’ять місяців. Ми прокинулися близько п’ятої ранку (24 лютого 2022 року – прим. ред.), бо почули сильні вибухи в Бориспільському аеропорті. А наш дім розташований за 15-20 кілометрів звідти. Вибухи були дуже потужні. Але малий, дякувати Богу, спав своїм дитячим міцним сном, – пригадує Віктор Павлік. – Мій син у своєму віці поки не розуміє, що таке війна. Він ще не розмовляє. Можу говорити до нього півдня: «Сину! Мішо! Михасику!». І ми знаємо, що він чує й розуміє нас, але не реагує. Тобто немає такого, щоб я до нього звернувся, а він відповів: «Що?». То що ж йому казати? Нащо розповідати про те, що в новинах? Зараз він цього не розуміє. Як стане старшим, то точно знатиме все: мама буде розповідати щось, я підказуватиму.

Павлік зізнається: через нелегку роботу артиста не може бачитися з сином так часто, як хотів би.

– Катя багато з ним займається. Навчає, читає казочки, вони разом ліплять з пластиліну. Я менше проводжу часу з сином – часто на гастролях. Така в мене робота. Але дуже хочу бути поруч із ним. Завжди з нетерпінням чекаю момент, коли ми побачимося, – каже співак.

Коли ж у щільному робочому графіку зіркового татуся знаходяться вільні дні, Павлік обов’язково проводить їх із Михайлом.

– Бавлюся з ним, щось розповідаю, даю вітамінку D, коли я вдома. А коли мене немає, то нагадую мамі про це. Називаю сина «левчиком»: він у нас трохи зарослий. І обов’язково розчісую його. Міша дуже любить таку процедуру. Маю для цього класний і якісний англійський гребінець, який подарувала дружина, – ділиться артист. – А ще з сином час від часу відвідуємо басейн. Михасик давно вже ходить на заняття з плавання, любить водичку.

Вмикайте шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк 24 квітня о 20:00 на Новому каналі! У випуску ви побачите, як Віктор Павлік разом із Павлом Зібровим, Ольгою Сумською, Віталієм Борисюком змагаються проти Влада Шевченка, Антона Мурафи, Даші Кубік і Антона Скуратова.