Головна TV

Віталіна Біблів: Хочу знятися в казці й стати секретною агенткою

У театрі вона буває дуже різною, але в кіно та серіалах ми звикли бачити її завжди веселою та активною. Йдеться про виконавицю головної ролі в серіалі «Будиночок на щастя» (Новий канал) Віталіну Біблів. Інколи їй кажуть, що вона стала «заручницею образів». З цим твердженням акторка не погоджується та має логічне пояснення.

– Коли потрібно знімати по 30-40 хвилин матеріалу на день, і режисерам ніколи багато займатись акторами, то беруть людей, які все зроблять швидко. Мені, щоб стати на підбори й зіграти, для прикладу, повію, потрібен час. Бо я цього ніколи не робила. Розумієте, про що я? У житті я зовсім інша, ніж на екрані. Напевно, схожа на міс Марпл (персонаж із детективів Агати Крісті – прим. ред.). Консервативну та стриману жінку, яка водночас бачить багато важливих речей. За що я люблю театр і кіно? Можу там бути ким завгодно. Але це не я. Це акторка, яка грає.

Віталіна каже, що в неї багато мрій, чи то навіть цілей щодо ролей.

– Я хочу знятись у європейському кіно в головній ролі. Також в українській дитячій казці. А ще – виконати головну роль секретної агентки під прикриттям рокової красуні.

Говорячи про мрії, не пов’язані з кар`єрою, зірка зі сльозами на очах озвучує прості речі:

– 23 лютого 2022 року ми з колегами перебували на гастролях в Одесі. Гріло сонечко, тож ми пішли на пляж годувати чайок. Але всі були такі неспокійні. Особисто я відчувала якусь тваринну тривогу. Зараз хочу знову поїхати до Одеси й закрити гештальт – спокійно погодувати чаєчок.