Головна TV

Віталіна Біблів: Іншого життя не буде

На календарі – лютий. Для українців він на все життя залишиться тригером, оскільки саме тоді почалася повномасштабна війна. За 11 місяців боротьби ми показали всім силу та жагу до перемоги. А кожен для себе усвідомив багато, здавалося б, простих, але насправді надважливих речей. Зірка комедійного серіалу «Будиночок на щастя», що показує Новий канал, Віталіна Біблів підсумувала, що наразі є реальними цінностями.

– Зрозуміла річ, що найперша цінність – це мир, – ділиться акторка в інтерв’ю на YouTube-каналі «Гончарова». – Далі – усвідомлення щастя. Розуміння, що це таке. Також цінність – бачити та обіймати батьків і друзів. Мати роботу, отримувати запрошення на інтерв’ю. Зараз все стало зовсім інакше. Я для себе зрозуміла, що іншого життя не буде. Сидіти тихенько і чекати завтра перемоги – це безглузде марнування часу.

Акторці вдається пропрацьовувати в собі травмуючий досвід, що породжує війна. І вона відчуває сили втілювати ці події та переживання у мистецтві.

– Я вже готова грати у виставах чи фільмах про війну, – говорить Віталіна Біблів. – Про це потрібно говорити. У нас така місія! Щоб наступні покоління, інші країни не повторювали помилок. А хто, як не ми?

Дивіться серіал «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі. І зовсім скоро зустрічайте нові серії цієї чудової української комедії.