Головна TV

Віталіна Біблів: Жодного разу не зрадила себе та професію

Сьогодні, 15 жовтня, день народження відзначає чудова українська акторка Віталіна Біблів. Напередодні цього особливого дня вона розповіла Новому каналу, якими досягненнями в кар’єрі пишається найбільше:

– Найперше це те, що фільм режисерки Єви Нейман «Будиночок з башточкою», в якому я зіграла одну з головних ролей у 2012 році, став кращим фільмом Європи. І це вперше наша українська стрічка отримала таке звання. Друге досягнення – що мене та моїх персонажів у кіно люблять діти. Зізнаюся, для мене це найвища нагорода, яка може бути. Діти ніколи не брешуть. Також пишаюсь роллю Слави у виставі «Сталкери» (постановку можна побачити в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра в Києві – прим. ред.) І виставою «Антігона з Бучі».
Коли я вийшла на сцену театру в Цюріху, граючи її, то скупі на емоції німці аплодували стоячи. Визнання європейським глядачем неймовірно важливе. Але найбільше, напевно, пишаюсь тим, що жодного разу не зрадила себе та професію. Роблю все чесно, якісно і з величезною любов`ю до глядача.

43-річчя акторка зустріне на сцені:

– Цього року в день народження я гратиму прем`єру в театрі «Золоті ворота». Це моновистава «Люби мене не покинь». Тож святкуватиму на сцені рідного театру. До мене прийдуть найближчі люди. А після цього ми просто тихенько посидимо в буфеті та вип`ємо по келиху вина. Дуже на це сподіваюся! А ще, до речі, у свій день народження буду збирати кошти на притулок для тварин. Тому закликаю долучатись усіх небайдужих!

Новий канал щиро вітає Віталіну Біблів з днем народження:
– Зичимо виконавиці улюблених ролей тисяч українців здоров’я та мирного неба. Любимо та обіймаємо!

TV-ПАРК приєднується до поздоровлень:
– За Вас, Віталіно Миколаївно, і ми з задоволенням сьогодні вип`ємо трохи келихів! Таких, як Ви, Людей – дефіцит у світі. Радуйте нас ще довго-довго! Будьмо!