Головна Культура

«Вітер змін» від Zelenooka – Бути тими, ким хочемо ми

Українська співачка Zelenooka випустила нову пісню «Вітер змін».

23-річна артистка родом із Ізюму, і як ніхто розуміє, як важливо жити тут і зараз й займатися улюбленою справою та не марнувати дорогоцінний час. «Це авторська пісня й вона про самопошук. Рамки суспільства, родичів, які так люблять їх розставляти. Цією піснею я хочу сказати усім, що ми повинні обирати те й бути тими, ким хочемо ми, а не ким нас бачать інші»  – розповідає  Zelenooka.

Також, разом із релізом пісні, співачка презентує відео-кліп, режисером якого став Антон Ковальський, який зняв чимало відео-робіт для співачки Kola.

«У відео-кліпі ми зробили відображення двох сторін особистості. Зовнішня – зазнала впливу суспільства, тому й зливається із загальною картинкою. Вона немає емоцій та відсторена від власних бажань. А от внутрішня сторона – це вільний від усіх переконань персонаж, який робить все, що хоче і про що мріє. Він знаходиться в пошуку себе та справи всього життя. А золота рибка, з якою плаває співачка – це символ здійснення заповітних бажань» – ділиться режисер.

Коли слухаєш пісню та дивишся кліп – це наче нагадування про швидкоплинність часу. Відбиття секунд на годиннику повільно перетікає в звук стуку серця й ти розумієш, на скільки наш час обмежений, щоби витрачати його даремно. А дзеркало з двома відображеннями – це такий собі символічний спосіб розмови із двома особистостями, які живуть в людині. Тією, яка не пере чим не зупиниться, буде продовжувати мріяти, реалізовувати себе, та тією, хто боїться та витрачає час на думки про те «а що ж скажуть люди?».

«Моєму братові 18 років і він тільки зараз починає думати про майбутнє. Маючи вже технічну професію він розуміє, що це не його. Сестра за професією ювелір, але працює зовсім в іншій сфері. Я на це все дивлюся й розумію, що у нас в країні тисячі молодих людей, які не знають чого хочуть та не розуміють, що їх чекає після отримання професії. Як буде виглядати робочий день? До яких складнощів готуватися? А не знають вони, бо не пробували. Як результат – країна отримує не вмотивованих працівників, які ненавидять свою роботу і не можуть досягнути результату. Тож я вирішила створити петицію про стимулятор професій в системі освіти, який допоможе молоді досконало уявити своє майбутнє та зробити правильний вибір. А виховання свідомих професіоналів – це прибуткове та стабільне майбутнє для України. Саме про це моя пісня – чути себе та свої внутрішні бажання та працювати за покликом душі» – ділиться Zelenooka.

 Не пропустіть прем’єру! Та перейдіть на посиланням на петицію й залиште свій голос. Бо це голос за майбутнє покоління й майбутнє нашої процвітаючої України.