Головна TV

Володимир Дантес – про особисте життя

Співак, блогер, теле- та радіоведучий Володимир Дантес став гостем проєкту «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом». В ексклюзивному інтерв’ю Олені Кравець Володимир розповів, що спілкуючись з дітьми Даші Кацуріної, він зрозумів, яким джерелом натхнення вони можуть бути.

Говорячи про особисте життя гостя, Олена Кравець поцікавилась, як Володимир почувається в ролі батька двох дітей (йдеться про дітей подруги Дантеса, рестораторки Даші Кацуріної, у якої від першого шлюбу є син Іван та донька Олександра).

«Давай так, батько в цих дітей є (Міша Кацурін – ред.). І він реально батько. Але мені дуже приємно і круто проводити з ними час, коли є така можливість. Це круто, коли ти бачиш, як тебе починають сприймати діти, – розповів Володимир Дантес і жартома додав, – з малим (Іванові один рік – ред.) у мене взагалі суперстосунки. Хоч десь я повний авторитет».

Також Володимир Дантес розповів зворушливу історію про спілкування зі старшою донькою Даші Кацуріної, шестирічною Сашою.

«Якось Даша вкладала малого і лягла спати. А я сидів, були якісь погані новини, ми були в турі. Я налив собі віскі, сиджу. А Саша каже: “А що ти п’єш?” Кажу: “Віскі з чорним напоєм (щоб не рекламувати)”. Вона каже: “А можна й мені це?” Ну, не віскі, а цей напій. Кажу: “Так”. І ми почали з нею просто розмовляти. Вона мені щось своє розповідає про школу, про дитсадок, про Україну, де вона була… А я їй про свої якісь проблеми. І я такий думаю: вау, ну діти — це зовсім не ті люди, які нічого не знають. Це ж джерело якихось історій, і ти в них вчишся. І мені так було круто провести цей вечір. Дякую, діти. Діти — це дуже важко, але насправді це настільки кайфово і чудово, що я кожному рекомендую», – говорить гість «Тихого вечора з Оленою Кравець».

Зрештою Олена Кравець та її співведучий Юрій Карагодін вирішив влаштувати для Володимира Дантеса невеличкий тест на знання різних речей, пов’язаних з доглядом за дитиною. Зокрема, ведучі «Тихого вечора з Оленою Кравець» дізнались, чи знає Володимир, що таке «дряпушки»,  «pop it», «чоловічок», «назальний аспіратор», «стерилізатор».

Як повідомлялось раніше, гостями другого випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» також стали директор компанії Yasno Сергій Коваленко, ресторатор і телеведучий, а зараз боєць ЗСУ — Даніель Салем. Музичні гості — гурт KAZKA.