Головна TV

Володимир «Артист» Ращук: Складно сприймати те, як деякі люди в тилу не до кінця усвідомлюють, що відбувається у країні

Володимир «Артист» Ращук розповів про свого персонажа у ситкомі Нового каналу, який покажуть вже восени.
Серіал «Голова» відзняли! І поки матеріал монтують, ми продовжуємо знайомитись із героями ситкому. Один з них – Сергій, колоритний житель села Антонівка, де відбуваються всі події. Його втілив актор Володимир Ращук.

– Мій персонаж – це збірний образ бандита «місцевого розливу». (Сміється). Сільський невдаха. Втілюючи його, я взяв щось з 90-тих, щось сучасне, і вийшло, як на мене, непогано, – говорить Володимир. – Через типаж зовнішності мені вже доводилось грати «бандосів». В цьому ділі подобається їх «стібати». Я виріс у Маріуполі, там було багато таких «тіпочків», тож часто спостерігав за ними. І тепер на зйомках пригадував все це та в трішки буфанадному варіанті збирав персонажа.

З початку повномасштабної війни Володимир Ращук став військовим. Він пішов добровольцем, а наразі є командиром 7-ї роти 3-го батальйону «Свобода» у складі Бригади швидкого реагування Нацгвардії України «Рубіж». Актор розповідає, що кастинг на серіал він проходив, знаходячись на передовій:

– По сценарію проб мені потрібен був пістолет. А у мене вже є своя нагородна зброя. Тож самопроби я записував на передовій і одразу з реквізитом. Було дуже незвично: там шмаляє, а я записую акторське відео.

Володимир «Артист» Ращук ділиться, що неабияк сумує за своєю професією. Але головною задачею зараз вважає захист рідної країни!

– Зйомки – це завжди приємно, тож я декілька разів буквально на день приїздив. Мені хочеться повернутись до цивільного життя та займатись справою, якій я присвятив майже 20 років життя. Але щоразу важко вириватись, коли хлопці залишаються там. Також складно інколи сприймати те, як деякі люди в тилу не до кінця усвідомлюють, що відбувається у країні. Це дисонує… Але такі наші реалії.