Головна TV

Володимир Жогло бере приклад з 3-річного сина

Усі знають Володимира Жогла як крутого актора та гумориста, який дивував перевтіленнями у «Вар’ятах». Але мало хто знає, що він ще й чудовий батько! Володимир розповів Новому каналу подробиці про характер свого 3-річного сина:

– Остапко – дуже спокійний і потішний. Він простий у спілкуванні, любить давати «цьом» та обійматися. Часом, звісно, робить у хаті переверти, це очевидно. Малий пізнає світ, і йому все навколо цікаво. Але я б не міг сказати, що він цілеспрямований бешкетник… Син – дуже чемний хлопчик. Навіть якщо розкидає речі, то потім ми з ним разом ходимо і ми все прибираємо. Знаєте, так цікаво, його можна просто посадити на гору з камінцями, і він там буде гратися півгодини. Йому цікаво перебирати, розглядати, підкидати догори та вперед. Він дивиться й ніби порівнює, чому камінці різні. Його цікавлять такі штуки. Єдине, треба уважно пильнувати, бо може виникнути бажання скуштувати то на смак (усміхається).

Володимир Жогло зізнається, що в його сина є суперсила, яку він хотів би й собі:

– Він прокидається радісним! Вкрай рідко буває таке, що син встає у поганому настрої. Я хочу мати цю його рису: прокидатися й усміхатись. Я не знаю, звідки воно в Остапка, але це дуже класно.