Головна TV

Володимир Жогло – про Сергія Притулу: Про це балакати – не перебалакати

За лаштунками шоу «єПитання», яке з 13 березня покаже Новий канал, відомий гуморист розповів, про що говорить зі знаменитим другом-волонтером.

Вони жартували разом на одній сцені більше десяти років! Гумористичний проект «Вар’яти» для його учасників перетворився з робочого колективу на справжню сім’ю. Багато хто з зірок гумор-шоу стали кумами. Чи то двоюрідними кумами… Так себе називають Сергій Притула та Володимир Жогло. Засновник Благодійного фонду та гуморист товаришують дуже давно, а ще разом хрестили дітей Вальона Сергійчука та Сергія Полупана з «Вар’ятів».

Від початку повномасштабної війни їхнє спілкування змінилося. Через щільність графіку Жогло з Притулою зв’язуються не часто. Але стосунки від того аж ніяк не погіршилися!

– Останнім часом ми спілкуємося з Сергієм не так часто, як раніше. Та все одно намагаємося зідзвонюватися та списуватися, – ексклюзивно розповів Жогло за лаштунками шоу «єПитання» (Новий канал). – Здебільшого говоримо про те, хто чим зараз займається. Про це балакати – не перебалакати, якщо чесно. Звісно, відволікаємося та обговорюємо, як у кого справи в сім’ї, які емоційні стани кожен з нас переживає в різні моменти. Тож виходить, що розмовляємо про все в світі, як і було раніше.

Дивіться розважальне сімейне шоу «єПитання» з 13 березня на Новому каналі!