Головна TV

Волонтер і співак Микита Мазунін: наша місія зробити так, щоб і люди розуміли, що про них ніхто не забуває

У студію програми #Муз_оборона на телеканалі “Дом” завітав музикант, співак і волонтер Микита Мазунін. Виконавець розповів, де його застала війна, чому вирішив спрямувати всі свої сили на допомогу бабусям і зізнався, чому сьогодні для нього важливо писати пісні.

Микита Мазунін – співаючий волонтер із Харкова, який тільки починає свою творчу карʼєру. Співати Микита почав у 2013 році під час навчання у Харківському технічному університеті. У 2022 році співак планував випустити свою дебютну пісню, але війна завадила його планам. Сам же хлопець повністю присвятив себе волонтерству. Ба більше, виявляється, хлопець не з чуток знає, що таке війни.

“У 2016 році я пішов в армію. Підписав контракт на три роки – 21 грудня підписав, а 25-го вже був в АТО. Це був Маріупольський напрямок”, – пригадує Микита Мазунін в ефірі каналу “Дом”.

Саме через те, що музиканту доводилося брати академічну відпустку і відновлювати навчання, він і досі є студентом. А ще Микита захоплюється написанням жартів, навіть брав участь у шоу “Ліга сміху”.

“Ми думали, що у нас настільки багато жартів, що ми можемо перемогти всіх. Виступили, пройшли до другого туру, і нам сказали: “Дякуємо!” На цьому карʼєра в “Лізі сміху” закінчилася. Я повернувся до Харкова, де працював аніматором, а потім почалася війна…”, – розповів співак.

Зранку 24 лютого Микита Мазунін був у своєї мами в Чугуєві, пізніше зміг вибратися до Харкова, а звідти на захід України.

Харків обстрілювали дуже сильно. Я поїхав до військкомату, а він був зачинений, тому став думати над тим, як можу допомогти своєму місту. Тоді вирішив поїхати на захід, там придбати недорогу машину, повернутися на ній у Харків і допомагати людям. Так почалася моя волонтерська діяльність. Багато хто допомагає військовим, але наша місія зробити так, щоб і люди розуміли, що про них ніхто не забуває. Ми їздили в Лиман, Купʼянськ, Ізюм після звільнення, Коробочкіне, Бахмут”, – поділився молодий співак і волонтер у програмі #Муз_Оборона.

В ефірі каналу “Дом” музикант виконав свою пісню “За обрій” і розповів, яким для нього видався цей рік великої війни: “Я дуже змінився. Став відкритішим, добрішим, стриманішим. Пісню “За обрій” я написав десь у 2016 році, вона про кохання. Вважаю, що такі пісні зараз дуже потрібні, і хотів би, щоб вона викликала радість. Мені більше нічого і не треба – я люблю, коли люди щасливі! Зараз я розумію, що не буду зупинятися – продовжуватиму писати, і думаю, що у мене все вийде!”, – розповів Микита Мазунін.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.